Oryx läheb Rumeenias Superbetiga otseülekandesse


Sloveenia iGamingi tööstuse tarkvara- ja teenuste pakkuja Oryx Gaming on sõlminud kokkuleppe integreerida oma ORYX Hub mängude platvorm Rumeenia ühe juhtiva kihlvedude ja igamaaga tegeleva operaatori Superbetiga.

Sisu levitamise kokkuleppe kohaselt saab Bragg Gaming Group, kogu ettevõtte omanduses olevate pealkirjade portfell, lisaks kolmandate osapoolte mängudele kõrgeimatelt sõltumatutelt stuudiotelt nagu Kalamba, Gamomat, Golden Hero ja äsja lisatud Austraaliast pärit CandleBets. kättesaadavaks tehtud Superbet.

Rumeenia kohalolek:

Tehinguga nähakse ette, et Oryxi kohalolek Rumeenias tugevneb veelgi, kuna ettevõtte kasiinopakkumine on seda juba teinud näinud edu oma operaatorpartnerite mängijatega sealhulgas Unibet, GameWorld, PublicWin, NetBet ja Stanleybet.

Oryx Gamingu tegevdirektor, Matevz Mazij, kasutas uue partnerluse kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, öeldes:

“Rumeenia ühe kõige väärtuslikuma operaatori juurde elama asumine on meie jaoks tugev avaldus ja olen positiivne, et see partnerlus on väga viljakas nii Rumeenias kui ka muudel turgudel, kuhu Superbet plaanib laieneda.”

Täiendav juurdepääs:

Operaatoril on juurdepääs ka ORYX Hubi laiendatud raamatukogule üle 8000 kasiinomängu lisaks 80-le tipptasemel pakkujale mängijate kaasamise ja patenteeritud turundusriistadnagu reaalajas mängude edetabelid ja turniirid, kõik ühe integratsiooni kaudu.

Kommenteerib ka integratsioonitehingut, Superbeti online-tegevdirektor, Adam Shaw, ütles …

„Soovime pakkuda oma klientidele parimat kasiinokogemust mitmesuguse sisu kaudu. ORYXil on mängudele lokaliseeritud lähenemine ja fantastiline maine tippkvaliteediga mängude tarnimisel koos mängijate kaasamisriistadega.

“Ootame väga, et saaksime Superbeti mängija baasi juurde pääseda nende pakutavale laiale sisule ja meil on hea meel nendega koostööd teha.”

Ljubljana peakontoril on Malta Gaming Authority litsents (MGA) ning Rumeenia riiklik hasartmänguamet (ONJN) ja selle iGamingu sisu on sertifitseeritud või heaks kiidetud 16 peamises jurisdiktsioonis.

Küünlalehtede sidumine:

Nagu mainitud, lisas Oryx hiljuti Küünlalehed kui üks selle eksklusiivsed RGS-i partnerid, liitudes Gamomat, Kalamba Games, Givme Games ja Golden Hero Games mängudega.

Ümberkujundav tehnoloogia:

Ettevõtte tehnoloogia, mille peakorter asub Austraalias, muudab traditsioonilised kasiinomängud Jaapani küünlajalgade graafikuteks ja tehnilisteks näitajateks, mis võimaldada mängijatel märgata suundumusi ja neile panustada, lisades mängijakogemusele täiesti uue keerdu, ”ütles Oryx.

Juuli käivitamine:

Partnerluse kaudu kolm mängu, sealhulgas Rulett FX, Wall St Baccarat ja Seina St Rulett, käivitatakse Oryxi RGS-i platvormil selle aasta juulis. Pealkirjad saavad osa a uute mängude kategooria nimega Kauplemismängud.

Austraalia peakontori tegevjuht, Dr George Muchnicki, ütles: “Oleme uhked, et oleme arenenud maailma esimene hübriidmängude platvorm mis infundeerib parimad valuutakaubanduse ja kasiinomängude kontseptsioonid, et viia mängijad mängu, strateegia ja meelelahutuse uuele tasemele.

“Pakkudes oma sisu ORYX RGS-i kaudu, saame oma mänge käivitada märkimisväärsele hulgale tippoperaatoritele kogu maailmas ja meil on turuletoomise üle väga hea meel.”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga