Oryx Gamingu sisu elab Betwayga koos


Oma viimases sisulepingus on B2B lahenduste pakkuja Oryx Gaming oma Oryx Hubi ettemakse kaudu võtnud kogu oma kaugmänguserveri (RGS) portfelli üleilmsele võrguhasartmänguettevõttele Betway.

The Bragg Gaming Group (TSXV: BRAG) liikmete tootepakett sisaldab mänge parimatelt RGS-i partneritelt, sealhulgas Saksamaa veebimängude arendajalt Gamomat, samuti Golden Hero, Giveme Games, Arcadem, Peter & Sons, CandleBets ning Malta ja Krakowis asuvalt rahvusvaheliselt mängustuudiolt Kalamba Mängud ning see tehakse esialgu mängijatele kättesaadavaks .comi ja Saksamaa turgudel.

Strateegiline partnerlus:

Lepingu tingimuste kohaselt on Oryxi andmesideteenused ja mängijate kaasamise tööriistad, sealhulgas turniirid, tasuta keerutused ja edetabelid, tehakse Oryx Hubi kaudu kättesaadavaks ka iGamingi ja spordiennustuse operaatorile.

Betway turundus- ja operatiivdirektor, Paul Adkins, ütles …

„See, et ORYXi esmaklassiline sisu muutub meie klientidele kättesaadavaks, on raske töö ja tihe koostöö. See on suurepärane uudis kõigile asjaosalistele ja oleme kindlad, et see on suhte algus, mis saab tohutu edu. “

Saksamaa väljavaade:

Kuna Saksamaa kiitis hasartmängureeglid heaks nii online-kasiinode kui ka online-pokkeri legaliseerimiseks ning uued seadused peaksid jõustuma alates 1. juulist 2021, on mõlemad pooled arvamusel, et Lääne-Euroopa riik esitabsuurepärane võimalus. ” Oryxi sõnul on selle sisutäielikult vastavuses”Saksamaa uusimate üleminekuperioodi suunistega ning on ette valmistatud ka järgmiseks nõuete laineks.

Oryx Gamingu tegevdirektor, Matevz Mazij, lisatud …

“Meil on hea meel näha, et meie partnerlus Betwayga on elama hakanud ja meie tiitlid pakuvad nende mängijatele uue mõõtme sisu.

“Meie RGS-i sisu on juba osutunud tugevaks Saksamaal ja mujalgi ning see partnerlus tugevdab meie mõlema ettevõtte haaret ja mainet veelgi.”

Vastavus:

Nii Malta hasartmänguameti (MGA) kui ka Rumeenia riikliku hasartmängubüroo (ONJN) litsentsitud Oryx on nõuetele vastav, sertifitseeritud või heaks kiidetud 18 muud peamist jurisdiktsiooni ja on akrediteeritud oma infoturbehaldussüsteemi (ISMS) ISO / IEC 27001 sertifikaadiga.