Oryx Gaming läheb otseülekandele Optibet.lt-ga


Sloveenia omikanalite võtmed kätte lahenduste pakkuja Oryx Gaming on Optibet.lt Leedu poole pöördunud domeeni osas teinud koostööd Enlabs AB-ga (STO: NLAB) tehingus, mis näeb selle sisu debüüdi Euroopa riigi iGamingi turul. esimene kord.

Lepingu tingimuste kohaselt rohkem kui 100 kasiino tiitlit on Oryx Hubi kaudu tehtud võrguoperaatori Läti kliendibaasile kättesaadavaks.

Laialdane kättesaadavus:

Uue partnerluse viisakalt Bragg Gaming Group (TSXV: BRAG) ettevõte on oma jalajälge kasvatanud ka Eestis as Optibet on võtnud Oryxi RGS platvorm Põhja-Euroopa riigis. See samm pakub ainulaadset, omandatud ja eritellimusel sisu paljudest juhtivatest stuudiotest, nagu Saksa veebimängude arendaja Gamomat, samuti Golden Hero Games, GiveMe Games ning Malta ja Krakowis asuv rahvusvaheline mängustuudio. Kalamba mängud.

Gamomati sisus on mängijatega edukaks osutunud „ainulaadsed mängusisesed funktsioonid ja lisamängu jackpotid”, lisaks populaarsetele tiitlitele, sealhulgas Vana-Egiptuse teemadele. Ramsese raamat, Uhked puuviljad ja Kristallkuul.

Kommenteerides sidumist, Enlabsi tootejuht Chris Davis, ütles …

“Enlabsis pakume kõik oma mängijatele suurepärase meelelahutuse ja põnevate mängude pakkumist ning ORYXi kaudu suudame nüüd pakkuda turu parimaid tiitleid ja ootame edukat partnerlust.”

Optibet, lipumärk Rootsis asuva ettevõtte Enlabs asutati 2005. aastal ja on kasvanud turuliidriks kogu Balti riikides, olles samal ajal esindatud ka Põhjamaades. Allika kinnitusel võimaldab sidumine Oryxil luua märkimisväärse tugipunkti, suurendades samal ajal oma kohalolekut piirkondades.

Brändi maine:

Oryx Gamingu tegevdirektor omalt poolt Matevz Mazij ütles …

“Optibet on esmaklassiline operaator, kellel on tugev kaubamärk ja suurepärane maine Balti riigid ja meil on hea meel teha koostööd ja teha esimene samm Läti turule ning laiendada oma jalajälge Eestis.

Malta hasartmänguameti (MGA) ja Rumeenia riikliku hasartmängubüroo (ONJN) litsentsiga Oryx Gaming vastab nõuetele, on sertifitseeritud või heaks kiidetud veel 17 suuremas jurisdiktsioonis. Samal ajal sisaldab Oryx Hub ka üle 100 000 pakkuja kasiinomängude raamatukogu, millel on üle 10 000 pluss kasiinomänge kolmanda osapoole sisu valdkonna juhtivatelt tarnijatelt nagu Greentube, Pragmatic Play, NetEnt ja Evolution.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga