Oryx alustab koos Bulgaaria operaatori Palms Bet’iga


Oryx Gaming on Bulgaaria turule sisenemist esimest korda nähes sõlminud kokkuleppe tuntud silmapaistva operaatori Palms Betiga.

Uue lepingu kohaselt käivitab veebioperaator sisu Oryxi premium-platvormi partnerilt, Saksamaa võrgumängude arendajalt Gamomat, Oryx Hubi kaudu, et hõlmata selliseid tiitleid nagu Fancy Fruits, Crystal Ball ja Ramses Book, mis tehakse oma mängijatele kättesaadavaks Kagu-Euroopa riigis.

Oleme põnevil sellele paljutõotavale turule sisenemise üle.

Oma partnerluse kaudu võtab Oryx kasutusele ja tarnib enam kui 100 Gamomati teenindusaega, koos funktsioonidega, mis hõlmavad külgmängude jackpotte ja ainulaadseid mängusiseseid funktsioone, mis on mängijatele silma paistnud.

Samuti tehingu üks osa, Palms Bet pääseb juurde Braggi mängugrupp (TSXV: BRAG) ettevõtte mängijate kaasamisplatvorm, mängusisesed turniirid ja edetabeli tööriistad, millest igaüks on loodud operaatorite kasvu kiirendamiseks, konversioonimäärade, hoidmismäärade ja mängijate kaasamise suurendamiseks.

Strateegiline samm:

Kommenteerides kolimise olulisust, Oryx Gamingu tegevdirektor, Matevz Mazij, öeldi ettevõtte pressiteates …

„Esimese kliendi käivitamine Bulgaarias on meie jaoks oluline samm, kuna keskendume jätkuvalt laienemisele mitmele kliendile strateegiliselt reguleeritud turud.

“Oleme põnevil sellele paljutõotavale turule sisenemise üle ja loodame koos Palms Betiga teha koostööd, et pakkuda kohalikele mängijatele meelelahutuslikku ja kaasahaaravat kasiinosisu.”

Väljakujunenud kohalolek:

Bulgaaria hasartmängude komisjoni litsentsiga palmsbet.com on Bulgaaria iGamingu turul olnud lemmik juba rohkem kui kuus aastat. Riigis väljakujunenud ja tuntud kaubamärk pakub operaator lisaks ulatuslikule spordiraamatule lisaks toodetele nagu näiteks ka rohkem kui 240 kasiinomängu kliendilojaalsusprogramm.

Omalt poolt Palms Bet üldjuht spordikihlvedude ja kasiino teenindusajad, Roman Dimitrov, ütles …

„Otsime pidevalt laiendada oma olemasolevat pakkumist tõestatud pealkirjadega, mis pakuvad klientidele lõbusat kogemust.

“Koostöös ORYXiga saame juurdepääsu laiale tootevalikule Gamomati juhtivaid mänge ja meil on rõõm olla esimene operaator Bulgaarias, kes selle sisu turule tõi.”

Soft2Bet sidumine:

Selle kuu alguses oli Omni-channel käivitusvalmis lahenduste pakkuja ühendas jõud Kreeka kasiinoplatvormi pakkuja Soft2Bet, kelle mitme kaubamärgi portfellis on enam kui 20 veebikasiinot ja spordiraamatut, sealhulgas CampoBet, Wazamba ja paljukiidetud YoYoCasino, koos mänguga spordiraamat Rabona ja populaarse veebioperaatoriga Nomini.

Küprosel asuv ettevõte võtab kasutusele Oryxi RGS-i platvormi, saades samal ajal juurdepääsu ka Oryx Hubile, mis hõlmab üle 100 pakkuja pakutavat 10000 pluss kasiinomängude raamatukogu, aga ka kolmanda osapoole sisu tööstusharu juhtivatelt tarnijatelt nagu Greentube, Pragmatic Play, NetEnt ja Evolution.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga