Optibeti (eSports) liit EveryMatrix Software Limited jaoks


Malta veebikasiino tarkvaraarendaja EveryMatrix Software Limited teatas tehingu allkirjastamisest, mille kohaselt on iGamingu operaatori Enlabs AB e-spordi panustamislahendus integreeritud Eesti ja Läti ees Optibeti kaubamärgiga domeenidesse.

Uuendaja, mille peakorter asub St Juliansi põhjaosas Valletta äärelinnas, kasutas ametlikku pressiteadet, kinnitades, et e-spordi kihlvedude edusamm pakub iGamingu operaatoritele ületamatu ja kasvava kajastusega üle 55 000 igakuise sündmuse, mis jagunevad 22 pealkirja vahel. Lisaks selgitas ettevõte, et see uuendus tegeleb regulaarselt ka umbes 50 000 reaalajas sündmusega, millest kuni 95% on saadaval reaalajas.

Kuulutatud mängija:

Stian HornslettenEttevõtte EveryMatrix Software Limited kaubandusdirektor kasutas pressiteadet Optibet teenus alates Enlabs AB kui „juhtiv spordikihlvedude ja kasiino kaubamärk“ panustajatele Skandinaavias ja Baltikumis. Lisaks lausus ta, et operaatori saidid on taganud oma praegused silmapaistvad positsioonid “uuenduslike ja kaasahaaravate tutvustuste kaudu”Ja saab nüüd pakkuda„ valdkonna kõige ulatuslikumat e-spordi leviala ning kohandatud e-spordi otseülekannet ”.

Loe Hornsletteni avaldust …

“Imetlen Enlabs AB-s viimastel aastatel tehtud tööd ja arvan, et praegune partnerlus on oluline verstapost meie e-spordi teenuste jaoks. Uute meelelahutusvormide arendamisel loov olemine on midagi, mida Optibet on viimastel aastatel väga edukalt teinud ning olen positiivne, et e-spordi kihlveod tugevdab oma turuliidri positsiooni. ”

Kõikehõlmav lähenemisviis:

Omalt poolt ja Daniel Belozetsev Stockholmist noteeritud Enlabs kuulutas, et e-spordi teenuse integreerimine on kooskõlas operaatori strateegiaga pakkuda oma puntijatele „täielik kogemus”Ning peaks lisaks osutuma eriti tõhusaks oma portfelli mitmekesistamisel ja täiendavate tuluvoogude loomisel, koputades„tohutu hulga eSpordi entusiastide fännide hulka.

Belozetsevi avaldus loeti …

Püüame alati pakkuda oma klientidele parimat ja kõige asjakohasemat sisu. Koos tarkvaraga EveryMatrix Software Limited pakume nüüd e-spordi kihlvedudele kaasaegset lähenemisviisi, pääsedes juurde kiiresti kasvavale videomänge kasutavate professionaalsete spordivõistluste maailmale. Oleme kindlad, et see lisandus meelitab uusi kliente, kellele meeldivad videomängud ja suurendage olemasolevate klientide huvi uute panustamisvõimaluste pakkumisega. ”


igamingmaltaesportsscandinaviaoptibeteverymatrix tarkvara limitedstian hornslettenbalticenlabs abdaniel belozetsevLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga