Optibet.lt esietendub Ezugi live-dealer (online casino) mänge


Rootsi iGamingi operaator Enlabs AB on teatanud reaalajas edasimüüjate veebikasiinomängude kasutuselevõtust alates arendaja Evolution Gaming Group AB Ezugi tütarettevõttest kuni Leedule suunatud domeenini Optibet.lt.

Stockholmi peakontoriga ettevõte kasutas reedese ametliku pressiteate (pdf) abil üksikasjalikult, et turule toomine hõlmab rohkem kui 30 baccarati, ruleti ja blackjacki sorti ning see toimub alles mõni kuu pärast seda, kui Balti riik on ratifitseerinud uue seaduse, mis legaliseeris otseülekannete pakkumise -diileri online-kasiinomängud.

Paljutõotavad väljavaated:

Enlabs AB hääldas seda Optibet.lt nüüd on lisaks reaalajas venekeelne rulett populaarse lauamängu kiiruse variandid saada esimeseks Leedus turule tulnud live-diileriks. Uuendaja kinnitas seda ka Ezugi, mis on olnud alluvuses Evolution Gaming Group AB alates eelmise aasta jaanuarist, on reguleerivate asutuste poolt täiendavalt sertifitseeritud aastal Eesti, Bulgaaria, ja Mani saar mille pealkirjad aitavad nüüd Optibet.lt-l kindlasti täita omatohutu potentsiaal turul’.

Lai apellatsioon:

Chris Davis Enlabs AB teatas pressiteate vahendusel, et live-edasimüüjate mängude lisamine tema ettevõtte Optibeti kaubamärgiga Leedu domeenile on kõik osa strateegiast muuta online-kasiino “ühest kohastPakkuminekvaliteetsed tooted ja teenused’Mängijatele Klaipedast Vilniuseni’olenemata nende mängueelistustest’.

Lugege Davise avaldust …

Oleme väga põnevil, et saame lisada uue ja väga olulise vertikaali meie kiiresti kasvavale brändile Leedus. Olen kindel, et Ezugi kvaliteetse live-kasiino ja meie ainulaadsete reklaamivahendite kombinatsioon Uus mänguplatvorm on tohutu edu. “


igaminglive dealerbulgariabaccaratroulettmustjackisle of manezugievolution mängurühm abenlabs aboptibet.ltchris davisLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga