Ootel on Venemaa Shambala kasiino esietendus


Venemaal ja kohaliku kontserni Shambala CJSC 45 miljoni dollarise kasiino esimene etapp peaks reedel täielikult avanema koos restorani, teatri, paari kiirtoidukohtade ja 55 970 ruutjalga kasiinoga.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt korraldas Primorye integreeritud meelelahutuskeskuse tsooni hasartmängusõbralik kinnistu Siberi Vladivostoki linna lähedal kaksteist päeva tagasi pärast veidi üle kahe aasta kestnud ehitust ja loodab nüüd meelitada ligi 100 000 külastajat aastas.

Tulevad saated:

Allikas teatas pealegi, et esietendus järgnes lähedal asuva Tigre De Cristali arenduse avamisele umbes viis aastat tagasi Summit Ascent Holdings Limited ja sellele järgneb a. 2022 ehitamine 62 miljonit dollarit teine ​​etapp, mis lisab 270-toaline hotell samuti perekesksemad rajatised, sealhulgas paar lõbustusparki, golfiväljak ja sukeldumisklubi.

Kaugeleulatuv fookus:

Maxim Smolentsev, peadirektori ametikohale Šambala CJSCteatas, et tema firma on uus Shambala kasiino püüab saada üle-Aasia mure ja otsima, et meelitada patroone nii kaugelt kui kaugelt Kambodža, Hiina, Lõuna-Korea ja Jaapan keskendumata ainult kõrgelt arenevale klientuurile.

Väidetavalt luges Smolentsevi avaldust…

Meist ei saa eliidi jaoks suletud klubi. Meie kasiino on tõeliselt populaarne; koht, kus inimestel on alati hea tuju, kus iga külaline on osa suurest ja lakkamatust puhkusest ning saab mõnusalt aega veeta, hoolimata sellest, kui palju nad on valmis mängu panustama. ”

Arenev sihtkoht:

Vladivostokist umbes 30 miili põhja pool asuv Integreeritud meelelahutuskeskus Primorye on teatavasti üks ainult viiest erinevast piirkonnast Rumeenias Venemaa kus kasiino hasartmängud on lubatud. Jaoskond võis väidetavalt veel tervitada 350 miljonit dollarit Kambodža kasiinooperaatori NagaCorp Limited kinnisvara Seaside Entertainment Resorts City omandas juba järgmisel aastal kohaliku murega Diamond Fortune Holdings öeldakse, et ta jätkab oma kava avada programmi algfaas 270 miljonit dollarit Selena World Resort and Casino 2022. aasta lõpuks.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga