Ootamatu pööre Pope maakonna kasiinolitsentsi võistlusel


Ameerika lõunaosas Arkansase osariigis ja kavandatava Pope maakonna kasiino operaatori valimise pikaajaline protsess võttis eile veel ühe ootamatu pöörde pärast seda, kui seadusandjad teatasid, et nad leidsid eelmisel nädalal väidetavalt lõpliku valikuhääletusel eelarvamusi.

Ajalehe Arkansas Times teate kohaselt andis Arkansase võidusõidukomisjon välja Pope maakonna kasiino litsentsi üksusele, mida tuntakse Gulfside kasiinopartnerluse nime all Oklahoma Cherokee Nation arvelt. Pakkumist kaotanud pakkuja hüüdis aga kohe viga, väites, et voliniku Butch Rice’i erapoolik hääletus oli nelja-kolme otsust ebaõiglaselt rikkunud.

Kokkulepitud lähenemisviis:

Arkansas Times teatas, et regulaator hiljem pidas esmaspäevast istungit milles ta kuulis enne ühehäälset otsust kõik osapooled ära miinus riis et föderaalselt tunnustatud hõimu oli eelmisel hääletusel ebaõiglaselt hinnatud. Ajaleht teatas, et pärast seda arutas komisjon küsimuse lahendamise võimalusi ja jõudis lõpuks välja pakutud lahenduste kolmik.

Soovitatavad abinõud:

Teadaolevalt soovitas regulaator: Paavsti maakond võiks anda kasiinolitsentsi kasutades eelmist hääletust, kuid ilma Rice’i hinde arvestamata, mis näeksid valitsevat Oklahoma Cherokee rahvas, või korraldage uus hääletussedel, millel on muudetud punktisüsteem. Väidetavalt tegi regulaator ettepaneku ka asja arutamiseks võidakse välja saata kolmandale osapoolele kuigi see nõuaks lisaks: uus valikusuuniste komplekt.

Regulaator lükkas oma esmaspäevase koosoleku lõpuks edasi ilma lõpliku paranduseta kuid kutsus kahte vastandatud kaebajat kohtuma Arkansase peaprokuröri bürooga Leslie Rutledge lootes, et õnnestub kokku leppida tee lahenduseni.

Kohustuslik tõenäosus:

Ükskõik mis teed ta lõpuks otsustab minna, teatas ajaleht, et komisjon kaotab pakkuja tõenäoliselt juriidilise väljakutse olgu selleks siis Oklahoma Cherokee Nation või Gulfside Casino Partnership. Esimene on juba teatanud, et kavatseb taotleda „halduskaebus ja taotlus kohtult kohtu ettekirjutuse vähendamiseks”Seoses varasema otsusega, kuigi väidetavalt peetakse seda viimast oma seaduslike võimaluste kaalumine kas eelmine otsus tuleks kehtetuks tunnistada

Arkansase peaprokuröri asetäitja Brian Bowen väidetavalt rääkis ajaleht …

Teid kaevatakse kohtusse ükskõik mis otsuse te ühe või teise partei teete. ”

Kahtlane võimalus:

Idee viia kasiino Pope maakonda sai teoks aastal November 2018 pärast seda, kui valijad läbisid kitsalt põhiseaduse muudatuse, mis võimaldas legaliseerida kuni neli sellist kohta. Selle tulemuseks on juba Oaklawn Racing ja Gaming Kuumaveeallikates sama hästi kui West MemphisSouthland Park Gaming and Racing on Oklahoma ajal muutumas täieõiguslikuks kasiinoks Quapaw rahvas on praegu programmi väljatöötamisel 350 miljonit dollarit esimene etapp sellest, mis lõpuks saab selle Saraceni kuurordikasiinoks maapiirkonnas Jeffersoni maakond.



Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga