Õnnelik PlayOJO mängija teenib Wolf Goldi kraapekaardilt suure võidu.


PlayOJO mängija on teeninud tohutu 1 000 000 naela suuruse väljamakse Pragmatic Play kohese võidu nimel, mille nimi on Kulla kraapimiskaart. Õnnelik mängija võitis SkillOnNeti kaubamärgi kaudu pakkumisel oleva peaauhinna. Võitjaks osutus NHS-i töötaja Inglismaalt Blackpoolist, kes on nüüd PlayOJO esimene Suurbritannia miljonär.

Võidu üksikasjad:

Auhind võideti 1. juunilst ja see oli üks suurimaid auhindu, mida kraapimiskaart teenis alates Pragmaatiline näidend. Pealkiri põhineb populaarsel videopeol Hundikuld, mis on üks täna tuntumaid slotimänge. Kraapekaardi versioon on see, mis on platvormi kaudu väga populaarne ja mängijad logivad regulaarselt sisse PlayOJO seda mängima.

Pragmaatiline mäng ei saanud olla õnnelikum, et võit läks NHSi töötajale sel raskel ajal, mis oli seotud Covid-19 puhanguga. CCO Arendaja Melissa Summerfield kommenteeris võitu, märkides, et ettevõttel on hea meel näha NHSi töötajat auhinda võitamas ja võitjale kõige soojemaid õnnitlusi saatma.

SkillOnNet müügi- ja turundusdirektor Michael Golembo kommenteeris suurt võitu, öeldes: „Kui näete, kuidas meie mängijad võidavad elumuutvaid summasid, on see rahuldust pakkuv ja rahuldust pakkuv. Ootame tulevikus sarnaste võitude väljakuulutamist, eriti Pragmatic Play uute toodetega. ”

Uus püramiidi kuninga pesa:

Pragmaatilise kraapimiskaardi suur võit tuleb ajal, mil bränd on välja andnud uusi tooteid. Juuni lõpus kuulutas arendaja välja Pyramid Kingi, uue pesa, millel on Vana-Egiptuse teema. Mäng pakub looduses vaarao maski koos täiendavate keerutustega, mis on käivitatud kerimisboonuse sümbolite kaudu. Teeni 1000x panus aktiveerides selles mängus maksimaalse väljamakse.


pragmaatiline playplayojoonline slotimängudwolf kuld kraapimiskaardidratchcard võitaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga