Online-bingo legaliseeriti ajutiselt Colombias


Kolumbia Lõuna-Ameerika rahva hasartmängude regulaator on teadaolevalt avaldanud meetmed, mis reguleerivad võrgupaberite ja bingomängude ajutist seadustamist.

IGamingBusiness.com uudistevaldkonna aruande kohaselt toimub kolimine Coljuegose ametiasutuselt pärast seda, kui riik on juunis ratifitseerinud meetme, mis on võimaldanud veebipõhistel üritustel osaleda järgmise aasta lõpuni. Allikas täpsustas, et seadusandjad otsustasid selle sammu astuda, et stimuleerida mängutegevust ja sellest tulenevat maksutulu koroonaviiruse pandeemia tõttu.

Koroonaviiruse sulgemised:

Kolumbia on üle 50 miljoni elanikuga rahvas ja väidetavalt pani märtsis kinni kõik oma maapealsed mängupunktid jätkuva ülemaailmse epideemia otsese tagajärjena. Enamik neist kohtadest on väidetavalt suletud – ainult mõned valitud linnad on Medellini linnas taas avatud pärast tööstuse kriitikat ja väidetavalt esinenud petitsiooni esitamist. umbes 17 000 allkirja.

Piirkonna lõbustused:

Vastavalt uutele eeskirjadele, mida haldab Coljuegos, Kolumbias võidakse bingomänge väidetavalt Interneti kaudu pakkuda seni, kuni mängijad seda pakuvad kasutada klubidest või jaemüügikohtadest varem ostetud tellimuskaarte asub loosimiskohaga samas provintsis. Lisaks eeldavad määrused väidetavalt videovoogu kõigi võistluste jaoks pidevalt näidata mehaanilist pallipuhurit ja mängulauda ehkki elektroonilisi võistlusi kasutades tuleb teha mõned erandid juhuslike arvude generaator et valida nende võidunumbrid.

Leebe maks:

Uudiste domeen teatas, et bingooperaatorid, kes pakuvad oma võistlusi veebis, peavad nüüd lisaksvõtma meetmeid mängu viimase teadaoleva seisundi taastamiseksKui videovoog ajutiselt katkestatakse või pakkuda täielikke tagasimakseid, kui see pole võimalik. Kuigi selline meelelahutus vabastatakse kehtivatest mängumaksudest ja maksudest, on väidetavalt sunnitud ka korraldajad tagastama 58% kõikidest panustest ja maksma käibemaksu 12%.


lõuna-ameerikakoljuegosmedelliinid kriipsukaardikoronaviirusLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga