OneTouch Technology Limited käivitas Queens of Glory (video pesa)


Veidi rohkem kui viis nädalat pärast oma võluväelise teemalise videolõigu Wild Sorcery turuletulekut on mobiilsõbralike veebikasiinomängude arendaja OneTouch Technology Limited naasnud, et teatada oma viie- ja kümnerealise Queens of Glory innovatsiooni esilinastusest.

Mani saarel asuv ettevõte kasutas European Gaming Media and Events avaldatud 15. mai ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et tema uusim videopesa on loodud mängijate “kuninglikuks kohtlemiseks” hajumissümbolite kasutamise ja metsikute säilitamise kaudu .

Väärtuslikud ehted:

OneTouch Technology Limited kuulutas, et kolmerealine Kuningannad hiilguses kaasas ka ‘kaasahaarav matemaatika mudel”Koos vääriskivide trioga, mis esindab mängu peategelasi kuningannasid. Ta selgitas, et kõik need ikoonid tähistavad lisaks veel mängu, mille saab avada igaüks, kellel on õnne et koguda vähemalt kümme metsikut põhimängu ajal.

Imetlusväärne ambitsioon:

Ollie CastlemanOneTouch Technology Limited turundusjuht kasutas pressiteadet, väites, et tema firmast on kiiresti saamas kõige usaldusväärsemad ja tunnustatud tarnijadIGamingi tööstuses ja on nüüdkroonides rohkem võitjaid kui kunagi varemQueens of Glory käivitamise kaudu. Lisaks kuulutas ta välja, et auhinna saab arendaja uusim esimene videomakk 15 tasuta keerutust konkurentidele, kellel õnnestub koguda põhikuvale vähemalt kolm hajumist.

Loe Castlemani avaldust …

„Kuninglikud perekonnad on oma tuntud kalliskividega varjatud peakatted ja meil on aeg mõnda uut võitjat kroonida. Plahvatanud boonusfunktsioonide ja tasuta keerutustega, Queens of Glory osutub kindlasti populaarseks nii meie mängijate kui ka operaatorite seas kui jätkame oma kasvava portfelli täiendamist. ”


igamingvideo slotonetouch tehnoloogia limitedollie castlemanwild nõiduskunstid hiilgusesLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga