OlyBet nimetas NBA ametlikku kihlveopartnerit


Eesti suurimast kasiinooperaatorist Olympic Entertainment Group AS-ist (OEG) on saanud Ameerika meeste profikorvpalliliidu, National Basketball Association (NBA), ametlik kihlveopartner.

Kaetud all eksklusiivne mitmeaastane partnerlusleping on Balti riigid Eesti, Läti ja Leedu ning Kesk-Euroopa Slovakkia, kus Ida-Euroopa hasartmänguoperaator saab kasutada ametlikud NBA kihlvedude andmed enam kui 100 maismaas asuvas kasiinos ja mänguhallis samuti oma spordikihlvedude teenusega, OlyBet.

OlyBet on olnud OEG tütarettevõtte Olympic Casino Eesti Ltd omandis ja hallatav alates selle käivitamisest 2013. aastal.

Samuti on tehingu osa OEG-st NBA tasuta mängitava platvormi partner NBA Pick’Em mis kohandatakse piirkonna jaoks.

Brändi jõud:

Allika sõnul oli Olympic Entertainment Groupi juhatuse esimees ja tegevjuht, Corey Plumer, kommenteeris uut partnerlust, öeldes:

„Oleme NBA-ga järgmiste aastate jooksul uskumatult põnev. Meie turgude korvpallisõpradel on nüüd rohkem võimalusi NBA-ga suhelda elavate mängude ja kohalike ürituste, sotsiaalmeedia ning Euroopa parimate kihlvedude kogemuste kaudu.

selle partnerluse piiramatu kaubamärgivõime sunnib meid olema ambitsioonikamad ja innovaatilisemad kui kunagi varem ning loodan seda tulevikku meie klientide ja fännide ühendatud baasi tuua. ”

1993. aastal asutatud OEG, alates 2018. aastast oli kokku 114 kasiinot ja 23 panustamispunkti, mis opereerib 24 kasiinot Eestis, 52 Lätis, 17 Leedus, 6 Slovakkias, 14 Itaalias ja 1 Maltal. Grupis töötab 6 riigis ligi 3000 inimest.

“Ideaalne” partnerlus:

Rahvusliku korvpalliliidu vanem asepresident, mängude ja mängude juht Fantasy & Gaming Scott Kaufman-Ross, lisatud…

„Meil on hea meel teha koostööd OEG-ga, kes on piirkonna mängukuurortide turuliider. Meie partnerluse ajastus on ideaalne, arvestades ainulaadset võimalust NBA mängud toimuvad kogu Euroopa algperioodil iga päev hooaja taaskäivitamise seemnetapil. “Meie partnerlus annab OlyBetile tööriistad, et luua piirkonnas kõige autentsem NBA kihlvedude kogemus, pakkudes fännidele veel üht võimalust NBA-ga tegelemiseks.”

NBA vaheaeg ja “mull” plaan:

NBA teatas 11. märtsil, et katkestas hooaja 2019-20 “kuni edaspidise teatamiseni” pärast seda, kui Utah Jazzi mängija test oli positiivne koroonaviirus. Pärast olemist üle kolme kuu olnud vaheaeg, 26. juunil lõpetasid NBA ja Rahvuslik korvpallurite liit üldkava, mille kohaselt tuleb hooaeg 2019-20 taaskäivitada alates 30. juulist.

Mullplaani kuuluvad “ranged tervise- ja ohutusprotokollid, ühe koha pealinna ülikoolilinn Walt Disney World Resortis Floridas ning eesmärk võtta ühismeetmeid süsteemse rassismi vastu võitlemiseks ja sotsiaalse õigluse edendamiseks”.

Vähendatud väli:

Liiga 30 meeskonnast, sealhulgas 29 USA-s ja 1 Kanadas (Toronto Raptors), vaid 22 naaseks mängima; 9 idakonverentsil ja 13 läänekonverentsil. Ja kuigi hooaeg on enamasti tagasi “täies hoos” COVID-19 terviseprotokollide tõttu, NBA finaali kaudu ei ole ülejäänud 2019-20 hooaja taaskäivitusmängudele elavat publikut ega piletit saadaval.

2019-20 NBA Playoff ajakava:

  • 17. august 17 – algab playoffide esimene voor
  • 31. august – algab konverentsi poolfinaal
  • 12. septembril toimub konverentsi finaal
  • 30. september – algavad finaalid

NBA väitel on 2020–21 tavahooaeg algab tõenäoliselt 1. detsembril 2020.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga