Ole! Panuse käivitamine ettevõttele Boss Gaming Solutions


Malta online-kasiinomängud ja tarkvaraarendaja Boss Gaming Solutions on teatanud oma uue mobiilisõbraliku Ole! Bet iGaming kaubamärgi lansseerimisest Ladina-Ameerika reguleeritud turgudel.

Peakorter, mis asub Is-Swatari äärelinnas Valletta, kasutas European Gaming Media and Events avaldatud ametlikku kolmapäevast pressiteadet, et teatada, et värskes veebikasiinos ja spordiraamatus on kasutatud uusimaid tehnoloogiaid ning et see on kogu maa peal jooksnud. 20-liikmeline blokk annab tänu oma kaubamärgile fookusesse lõbu ja kirg.

Põnev meelelahutus:

Boss Gaming Solutions teatas, et selle uus esilinastus Ole panustatud brändil on spordiraamatute kõrval juba üle 2000 teenindusaja portfell 16-st maailma silmapaistvaimast arendajastsadu nädalas mängisiseseid otseüritusi”. Uuendaja kuulutas, et iGamingi domeen on lisaks saadaval ka rea ​​edasimüüjate mängudega, sealhulgas rulett ja blackjack ning ööpäevaringselt klienditoeks olla „lõõmavalt kiire mobiilisõbralik kogemus. ”

Rohke apellatsioonkaebus:

Jeff Letlat, Malta ja Curacao tegevjuhtlitsentsitud Boss Gaming Solutions, kasutas pressiteadet kuulutades, et Ole!on täielikult lokaliseeritud ka hispaania ja brasiilia portugali keelesSamal ajal aktsepteerides paljusid hõlmavaid makseviise Neteller, Skrill, Mastercard ja Viisa. Lisaks kinnitas tegevjuht, et uus valdkond on kindlasti „kindel edu”Ja pakub huvilistele võimalust teha kiireid väljamakseid, sealhulgas„kohesed maksed”Elektrooniliste rahakottide kasutajatele.

Loe Letlati avaldust …

“Ole! Kihlveo käivitamine Ladina-Ameerikas jätkab oma strateegiat saavutada rahvusvaheline mängijabaas levitades meie ainulaadseid esimesi mobiilikogemusi kogu maailmas. ”


online casinoigamingnetellerlattin americaskrillcuracaoboss mängulahendusedjeff letlatole!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga