Okada Manila valmistub taasavama 30% võimsusega


Alates 15. märtsist on Manilas Metroos asuvad kasiinod suletud COVID-19 puhangu karantiinidirektiivide tõttu. Sulgemisest mõjutatud kasiinode hulka kuuluvad Okada Manila, Resorts World Manila, City of Dreams Manila ja Solaire Resort & Casino. Alates juulist on nendes kohtades proovitud kutsutud külalisi. Nüüd on Okada Manila kinnitanud, et saab PAGCORi uue direktori põhjal hakata pakkuma nii oma kasiino kui ka muude kuurordirajatiste osalisi toiminguid.

Toimingute jätkamine

PAGCOR andis hiljuti loa kohtade taasavamiseks 30% -lise võimsusega. Emaettevõtte Okada Manila puhul Universal Entertainment Corp, postitas hiljuti ettevõtte veebisaidil toimingute kohta teate.

Kasiino avab uuesti osa mängualast koos 30% nii töötavatest lauamängudest kui ka mänguautomaatidest. Samuti avatakse uuesti hotellid ja restoranid. Sest Okada Manila, plaanivad nad kohapeal rakendada hügieenijuhtimise protokolle. See hõlmab rajatise tööpiirkondade puhastamist ja desinfitseerimist.

PAGCOR teatas augusti lõpus, et mõnel piirkonna integreeritud kuurordil võib peagi lubada teenuseid pakkuda, isegi kui see on osaline. Reguleeriv asutus oli nõus lubama osalist taasavamist, kui ettevõtjad nõustuvad kehtestama ranged sotsiaalse distantseerimise suunised ja rahvatervise meetmed.

Varasem osaline taasavamine oli lubatud, kuid see suleti hirm nakkuse ees. Reguleeriv asutus peaks seekord kasutama ranget lähenemisviisi, et tagada kohtade vastavus nõuetele ja COVID-19 nakatumise oht on minimaalne, kui mitte isegi olemas.


pagoruniversal entertainment corpokada manilacovid-19avatud kasiinodLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga