Õitsevad mängud lähevad planeedile365it


Liikumisega, mis veelgi tugevdab oma kohalolekut Itaalia turul, on Booming Games oma kaubamärgi Planetwin365 kaudu kokku leppinud rahvusvahelise spordiennustuse ja hasartmänguettevõttega SKS365 Group.

Hiljuti allkirjastatud lepinguga suurendatakse Maltal asuva mänguarendaja kiiresti kasvavat Itaalia kliendiportfelli, suurendades samal ajal veebioperaatori kasiino pakkumise mitmekesisust.

Mitmekesine portfell:

Vastu allikale, SKS365 Groupi kaubandusdirektor, Troy Cox, kommenteeris koostööd, öeldes …

„Jätkates Planetwin365 kasiinopakkumise kasvatamist, oleme eriti uhked mitte ainult selle suure mitmekesisuse, vaid ka tarnijate kvaliteedi üle, mida meie Itaalia kasutajad regulaarselt avastavad.

“Meil on hea meel tervitada Booming Gamesit selles SKS365 väga mainekate partnerite kasvavas kogukonnas.”

Praegu ületab Booming Games’i teenindusaegade portfell üle 60 HTML5 Interneti-mänguautomaadid, sealhulgas fännide lemmikud, näiteks Gold Vein, Burning Classics, Booming Games’i teine ​​osa, Booming Seven Deluxe ja üks uusimaid väljaandeid, iidse Egiptuse-teemaline, Õnnelikud skarabid.

Kasvav publik:

Lõpuks tehakse kõik arendaja mängud võrguoperaatorile ja selle Itaalia mängijatele kättesaadavaks.

Samuti kommenteeris strateegilist partnerlust kaubandusdirektor dor Booming Games, Frederik Niehusen, lisatud …

„Oleme uhked, et lasime oma mängud koos SKS365-ga välja, et veelgi tugevdada oma kohalolekut Itaalia turul.

„SKS365 on juhtiv ja väga mainekas operaator Itaalias. See on järgmine tugev täiendus meie pidevalt kasvavale Itaalia kliendiportfellile ja ootame huviga koostööd, ”lisas ta.

Tulevad väljalasked:

Igakuiselt kuni kaks uut mängu välja andev Booming Games’i portfell hõlmab kvaliteetset HTML5 pesade pealkirjad, mis kõik on kättesaadavad Euroopa riigi mängijatele. Fännid võivad oodata ka arendaja peagi ilmuvaid pealkirju, Õudusemaja, Wombarooja Naljakas rõõm!

Ettevõte, mis alustas stiili 2020. aastal pärast rahvusvahelise mänguauhindade jagamisel aasta tõusva tähe tunnustamist, tegi hiljuti koostööd Tule gruppi. Tehing muudab selle mitmekesise mänguportfelli kättesaadavaks Maltal asuva meelelahutusettevõtte juhtivate kaubamärkidega, sealhulgas Sunmaker ja Cherry Casino.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga