NY kuberner Andrew Cuomo on valmis proovima mobiilseid spordiennustusi


New Yorgi kuberner Andrew Cuomo on lõpuks mobiilse spordiennustusega pardal. Juba mõnda aega on kuberner jäänud veebipõhiste kihlvedude legaliseerimise vastu, kuid nüüd näib ta nägevat, kuidas tööstus aitab uusi tulusid tuua, samal ajal kui riik on COVID-19 pandeemia tõttu endiselt rahaliselt hädas.

Mobiilikihlvedude lisamine osariigi osariiki

Kuberner teatas sel nädalal, et ta lisatakse a mobiilne spordiennustus tema poliitiliste ettepanekute kohta Riigi aadressi riik järgmine nädal. Selles küsimuses avalduses ütles Cuomo, et New Yorgil on potentsiaal olla USA suurim spordiennustus. Internetis spordiennustuste legaliseerimise korral suudaks riik hoida miljoneid dollareid maksutulu, selle asemel, et näha seda naaberriikidesse nagu New Jersey.

Kuberner Cuomo sõnul tugevdaks mobiilse kihlvedude lisamine “meie võimet taastada COVID-19 kriis. ” Häälevahetus toimub ajal, kui pandeemia COVID-19 on hävitanud riigi rahanduse. Ametnikud üritavad leida uusi võimalusi tulude sisseviimiseks, et täita mitme miljardi dollari suurune eelarvepilu.

Sel nädalal näitas kuberner oma toetust mobiilsele võimalusele ja märkis, et uus struktuur innustaks peatama suurt osa osariigi elanikest, kes panustavad riigist välja või kasutavad musti turge. hoides raha New Yorgis.

Pehmendab tema hoiakut Internetis panustamise osas

Just detsembris saime esimese pilgu kuberner Cuomole, kes pehmendas tema seisukohta veebipõhised spordiennustused. Pressikonverentsil tõstatas kuberner küsimuse, kas on muid võimalusi tulude suurendamiseks, näiteks marihuaana või mobiilse spordiennustuse abil.

Juba mõnda aega on kuberner vastumeelne osariigis maksude tõstmisele vahendite sissetoomiseks, kuna ametnikud ootavad, kas föderaalvalitsus aitab osariike. Selle uue meetmega tooks see täiendava tuluallika, oodates Washingtonilt abi.

Varem on kuberner Cuomo väitnud, et veebipõhiste kihlvedude võimaldamiseks on vaja uut põhiseaduse muudatust. Selle uue ettepanekuga peaksid operaatorid olema litsentsimiseks heaks kiidetud riigi poolt ja siis on partneriks litsentseeritud mänguvõimalus. See vorm on nagu 2020. aastast pärinev seadusandlus, mis soovitas servereid paigutada ülemaailmsetesse kasiinodesse veebipõhiste kihlvedude jaoks, mis olid juba heaks kiidetud. See toimiks kehtivad hasartmängureeglid osariigis.

Ettepanek paneks Riiklik mängukomisjon vastutav. Grupp saaks taotleda operaatoritelt ettepanekuid mobiilse panustamise pakkumiseks. Olemas terviklikkuse programmid laiendataks ka seda, et kõigil kihlvedude jaoks mobiilirakendusi pakkuvatel operaatoritel oleksid asjakohased kaitsemeetmed sõltuvuse ja väärkohtlemise vastu.

New Jersey saab kasu NY panustajatelt

Juba mõnda aega on New Jersey saanud kasu New Yorgi elanike tehtud spordiennustustest. Üksikisikud saavad hõlpsalt reisida naaberriiki, et panustada veebis. 2020. aasta alguses näitas aruanne, kui palju Aiariik sai kasu NY elanikud. Alates turule toomisest 2018. aasta juunis on New Jersey aktsepteeritud üle 4 miljoni dollari panustena 2020. aasta jaanuariks. Sellest arvust 80% panustest tehti mobiili kaudu.

Sel ajal ilmusid teated, mis näitasid, et New Yorgi elanikud sõitsid lühikese vahemaaga lähirongidega, et saaksid Jersey Citys panuseid teha. Hobokenja Newark. Reisid võimaldasid mängijatel oma asukoha tõttu jõuda spordiennustuse veebisaitidele. Kõik osariigid, kes pakuvad USA-s mis tahes tüüpi veebipõhiseid panuseid, nõuavad, et panustajad asuksid oma piirides. Geolokatsioonitarkvara kasutatakse inimese asukoha määramiseks.

Lootus on nüüd New York, et elanikud ei sõida enam lähiümbrusesse New Jersey ja selle asemel teha panuseid nende osariigi operaatoritega. Pole selge, kui palju võiks mobiilse kihlveo kaudu teenida, kuid praegu aitab igasugune lisaraha riigile kasu, kui nad jätkavad COVID-19 kriisiga toimetulekut.