Novomatic tintintegratsiooni tehing Rumeenias


Oma viimase integratsioonitehinguga on Greentube käinud Rumeenia veebikasiino operaatori Baumbetti juures, toetades veelgi oma kohalolekut Kagu-Euroopa riigis.

Tarnelepingu tingimuste kohaselt on Pariplay platvormi kaudu (esimest korda) käivitatud lai valik Novomatic Interactive divisjoni turuliidreid, mis on nüüd kättesaadavad saidil Baumbet.ro.

Eeldame, et meie mängud saavad kohe Baumbeti klientidega hakkama. ”

Integreerimisse on kaasatud populaarsed pealkirjad, näiteks Dolphini Pearl Deluxe, Lucky Lady’s Charm Deluxe, Sizzling Hot Deluxe ja Vana-Egiptuse-teemaline pealkiri, Ra Deluxe raamatkoos paljude suurepärase jõudlusega Rumeenia turule kohandatud Novomaticu mängudega.

Kõrged ootused:

Kommenteerides uut partnerlust, Greentube’i finantsdirektor / mängude juhataja Michael Bauer, ütles ametlikus pressiteates …

„Sellise väljakujunenud operaatori juures käivitamine näitab veelgi meie portfelli suurt nõudlust kohalike mängijate seas. Eeldame, et meie mängud saavad kohe Baumbeti klientidega hakkama. Rumeenia on end kiiresti tõestanud tugev turg Greentube’i jaoks kui meie klassikaliste pealkirjade ja uue moodsa sisu toimimine jätkub tugevalt. ”

Väljakujunenud kohalolek:

Baumbeti jaemüügiettevõte on Rumeenias juhtiv operaator üle 25 aasta. Ettevõte on võltsinud tugev kohalolek veebis alates 2018. aastast, kui turg avanes. Ja praegune integratsioon on oluline samm Austria arendaja ja tarnija jaoks, kuna ta kasvab oma turuosa selles piirkonnas pärast seda, kui tõi turule oma maakonna teenindusaegade portfelli koos Kindred Grupi tütarettevõttega, Unibet, suvel 2018.

Baumbeti operatiivjuht Daniel Cordos, lisatud…

„Greentube on oma maine nimel enam kui loonud kvaliteetsete interaktiivsete mängude loomisel, mis on ajaprooviks nii maismaaturul kui ka veebis. Nende mitmekesine sisu on juba kõrgel kohal meie mängijatega ja aitab kaasa meie eesmärgile pakkuda turgu edestava veebikasiino kogemust. ”

Playtechi lips:

Nagu mainitud, võttis Viini peakontor hiljuti ühendust Ühendkuningriigis asuva tarkvara- ja teenuste pakkujaga Playtech, kes näeb seda Suurbritannia tarkvara- ja teenusepakkuja Games Marketplace’iga otseülekandes. Tehing suurendab veelgi mõlema tööstusharu juhi edu.

Alustuseks on Novomaticu mängude portfell saadaval nii erinevates riikides nagu Ühendkuningriik, Hispaania ja Poola, laiendades oma haaret Euroopas ja Mehhikos, LATAMi piirkonnas kiiresti kasvav veebimängude turg.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga