Nolimit City kuulutas välja uue mänguautomaadi Bonus Bunnies


Maltal asuv tarkvaratootja Nolimit City kuulutas välja uhiuue veebipõhise mängu Bonus Bunnies. See uus mäng on lõbus väljaanne, milles on näha armsaid, kuid probleemivabaid jäneseid, kes on alati toitu valmistades pahandused. Jänkud asuvad sellel 4 × 4 rullil lahtiselt ja 30 mängureaga on mängijatel palju võimalusi võita!

Boonusimpude omadused:

See uus pealkiri sisaldab mitmeid mängufunktsioone. Boonussümbolid võivad suhelda metsikute sümbolitega, mis aitab luua võimalusi võita. Üks võimalus on Boonus + looduslik laienemine. Kui jänku maandub metsikuga, plahvatab metsik vertikaalselt. Kui maandate kaks boonuskäru, plahvatab metsik ka horisontaalselt, aidates võitu luua!

On ka Porgandilink keerutab sisse Boonusjänesed. Kui teenite mängu rullidel kolm boonusjänku, aktiveerib see Porgandilink keerutab. Kolme keerutusega võite proovida porgandit koguda või jänku võita, et saaki võita. See lähtestab tsentrifuugi.

Kõik need funktsioonid lisavad mängu ja muudavad kogemuse mängijatele veelgi lõbusamaks. Nautige seda mängu lauaarvutis või mobiilis, pealkiri on loodud rakendusega HTML5-tehnoloogia.

Nolimit City tooteomanik Per Lindheimer kommenteeris uut mängu, öeldes: “Boonuspunnide loomine on olnud nii lõbus, kuna see on klassikaline meelelahutuspesa, millel on pehmem matemaatikamudel ja väga põnev porgandilinki boonus. Kuid see ei tähenda, et oleksime teid kõigist suurtest võitudest säästnud. Tahame näidata oma mitmekülgsust ja tuua mängude portfelli koosseisu midagi uut ning esitleda teile midagi, mis tõepoolest suveõnne maha lööb! ”

Liitumine teiste uute jaotistega:

Boonusjänesed on üks väheseid uusi mänge, mille Nolimit City sel aastal välja andis. Aprillis kuulutas bränd välja Deadwood xNudge tiitli, mida peetakse populaarse Tombstone’i slotimängu mitteametlikuks jätkuks. Selles lääne-teemalises tiitlis saavad mängijad pääseda võidupotentsiaalile 13 950x!

Deadwood xNudge sisaldab endas tonnide kaupa kahte boonusvooru koos Hunter Wildiga. Proovige seda ja Bonus Bunnies näha kvaliteetset sisu, millest uuenduslik arendaja on tuntud!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga