NoLimit City debüteerib ametlikult Golden Genie ja The Walking Wilds


Vaid mõni nädal tagasi tutvustas Nolimit City maailmale oma uut veebimänguautot Golden Genie ja The Walking Wilds. Video pesas on populaarne Araabia džinnide teema ja see avati esmakordselt eranditult William Hilli kaudu. Mängu pakuti sellistel saitidel nagu MrGreen.com ja WilliamHill.com. 7. juulil käivitas arendaja mängu täielikult kõigis partneroperaatorites, et mängijad kogu maailmas saaksid seda nautida.

Täielik väljalase:

Uuenduslik pealkiri on seatud kaunisse Araabia kõrb. Muinasjututeemaline mäng pakub palju funktsioone, sealhulgas Genie soovid ja Genie Wilds. Keerutades tõmbab mäng teid põneva teema juurde, viies teid fantastiliselt rännakule.

Nolimit City tooteomanik Per Lindheimer kommenteeris uut väljaannet, öeldes: „Araabia ööde salapäraseid ja sageli jutustatud lugusid tõlgendab Nolimit City nüüd tõeliselt tähelepanuväärses keskkonnas – kaunist graafikat, millele on lisatud väga põnevaid ja intensiivseid funktsioone, kus on potentsiaalselt palju austab Lambi võimsat geeni. ”

Tutvuge mängu omadustega:

Uues väljaandes on üks funktsioone, millega te kokku puutute, see Genie soovid. Kui Aladdin kuvatakse põhimängu ajal lambikoonist vasakul, aktiveerivad nad selle funktsiooni. Kõik sümbolid Aladdin ja Lamp muutuvad siis metsikuteks. Sümbolite maksmine saab väljamakse korral juhusliku kordaja, mis võib olla 2x, 3x, 4x, 5x või 10x.

Teine funktsioon, mida peaksite otsima, on Genie paraad. Kui teenite rullidel kolm või enam Genie ikooni, algab spetsiaalne paraad. Ühest Genie’st saab a Kuldne geenius. Seejärel suurendab kuldne ikoon iga keerutuse korral oma kordajat ühega. See suurendab ka iga Genie sümboli kordajat ühega.

Kui Genie sümbolid liiguvad esimesest rullist välja, surub see oma kordaja järgmisele Geniele. Nagu uue Genie maa, võtavad nad kordaja käitumise. Funktsioon jätkub, kuni rullidele pole jäänud ühtegi Genie sümbolit.

Need on vaid mõned funktsioonid, mida see slotimäng pakub. Vaadake seda uut mängu juba täna!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga