Nolimit City andis välja uue slotimängu Immortal Fruits


Maltal asuv tarkvaratootja Nolimit City kuulutas välja järjekordse uue online-slotimängu. Seekord otsustas arendaja luua klassikalise puuviljamängu, kuid ainulaadse lähenemisega. Immortal Fruits on nüüd eetris, viies puuviljateema uutesse kõrgustesse ja pakkudes mänguasju, mis on pakitud.

Andmed surematute puuviljade kohta:

Veebi slotimängu 4 × 5 rullikomplekt pakub 50 tasuliini ja sisaldab virnastatud metsikud pluss xWheeli jackpoti boonusvoor. Selles voorus on mängijatel võimalus võita kolme erineva jackpoti alusel. Auhinnad hõlmavad: Kiire jackpot mis on x100, Mini, mis on x250, ja Mega mis pakub ilmatu x2500!

xWheel jätkab uuendusliku väljalaske keerutamist ja kordajate kogumist, kuni see liigub. See jätkub, kuni mängija tabab kaks korda sama kordajat või tabab ühte jackpotti. Pessa tutvustatakse ka a Mängufunktsioon esmakordselt, kui iga võidetud keerutus pakub topeltfunktsiooni või mitte midagi.

Nolimit City tooteomanik Per Lindheimer kommenteeris uut mängu, öeldes: „Klassikalised puuviljad on meie maailmas surematud ja teevad koostööd klassikalise varandusrattaga tantsupõrandal; loodame, et mängijad naudivad surematuid puuvilju värske retro-vibega, tulistades neid tulusaid jackpotte. ”

Koos mahe heliriba ja kvaliteetne taust, see mäng lisab lõbusat ja põnevat spiraali keerutamist!

Liitumine Golden Genie ja The Walking Wildsiga:

Uued Immortal Fruits liitub nüüd arendaja teiste uute mängudega, sealhulgas Kuldne geen ja kõndivad tiirud. Uus Golden Genie mäng lansseeriti juuli alguses ja see hõlmab Araabia džinnide teemat. Mängijad viiakse Araabia kõrbesse ja ketramise ajal võib leida palju lisavõimalusi, sealhulgas Genie Wilds ja Genie Wishes.

Vaadake täna neid mõlemaid pealkirju ja ka Nolimit City loodud lisasisu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga