NJ.Unibet.com kolib PlayAGS Incorporated’i


Ameerika digitaalsete mängude meelelahutuste spetsialist PlayAGS Incorporated teatas lepingu allkirjastamisest, mille eesmärk on hakata pakkuma NJ.Unibet.com New Jerseys asuvale veebikasiinole juurdepääsu reale reaalajas mängudele.

Las Vegase peakontor kasutas neljapäevast ametlikku pressiteadet, kuulutades, et kokkulepe hõlmab „kuue oma kõige suurema jõudlusega mängu” pakkumist kuldsetes võitmistes, Fu Nan Fu Nu, Rakin ‘Bacon !, Jade Wins, Olympus Strikes ja Longhorn Jackpotid veebikasiinode ja spordiraamatute operaatorile Kindred Group kasutamiseks kogu New Jersey litsentsiga domeenis.

Kasvav mõju:

Matt Tagasi, Eesti asepresident PlayAGS lisatud, kasutas pressiteadet, et täpsustada, et tema ettevõttel olid juba sarnased suhted kuus iGamingi operaatorit New Jerseys ja Pennsylvania sealhulgas meeldib Caesars Entertainment Corporation, Mohegani mängimine ja meelelahutus ja Golden Nugget OÜ. Lisaks lausus ta, et see viimane leping tähendab, et aiariigis füüsiliselt asuvad veebikasiinode fännid saavad peagi oma pärisrahaga mänge nautida NJ.Unibet.com.com kui nad on vähemalt 21-aastased.

Loe Rebacki avaldust …

„Meie jaoks on põnev teha koostööd Sugulaste rühm ja pakkuge oma NJ.Unibet.com veebikasiino jaoks meie väga lenduvat, meelelahutuslikku ja tõestatud teenindusaegade sisu. Kindred Groupi Unibeti kaubamärk võimaldab meil tutvustada oma populaarseid mänge tuhandetele uutele fännidele ja teha nendega koostööd üks maailma suurimaid võrgumängude operaatoreid. ”

Kaasasündinud koostöö:

Omalt poolt ja hõimkondlik grupp, mida varem tunti Unibeti grupp kuni toimumiseni 2016. aasta nimevahetus, esilinastus septembris NJ.Unibet.com veebikasiinomängus koostöös partneriga Hard Rock Hotel ja Casino Atlantic City. Ettevõtte Ameerika Ühendriikide vanem asepresident, Manuel Stan, mida töötati koos PlayAGS Incorporatediga kuitõeline naudingEnne kui ta kuulutas, et loodab nüüd paaride sideme veelgi kasvatada, kui operaator laiendab oma tegevust kogu Ameerika Ühendriikides.

Stani avaldus loetud …

„PlayAGS Incorporatedi mängude pealkirjad on Ameerika Ühendriikide jaemüügiettevõtjatele kindlasti hästi teada ja on osutunud sama populaarseks Interneti-mänguautomaatide entusiastide seas, kes otsivad suure volatiilsusega põnevusi ja populaarseid funktsioone, nagu näiteks pick’em-boonused, progressiivsed jackpotid ja tasuta mängud. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga