NJ kuberner Murphy teatas kasiino taasavamise võimalikust kuupäevast


New Jersey kasiinod, mis on alates märtsi keskpaigast koronaviiruse pandeemia ajal suletud, võivad uuesti avada 4. juulil.th, ütles kuberner Phil Murphy. Kuberner rääkis pühapäeval telefoniga WOND-AM 1400 ja kommenteeris esialgseid kavatsusi taasavamiseks.

Taasavamise potentsiaal:

Kuberner oli AC Mike Show pühapäeval Mike Lopeziga, kui temalt küsiti kasiinode taasavamise kohta. Ta ütles, et praegu on veel vara konkreetseid asju anda, kuid praegu tehakse pingutusi. Osariik üritab olla taas kord avatud ja Murphy sõnul võiks see olla enne 4th juulil või vähemalt 4 pooltth.

Osariik on olnud märtsis sulgemisega, eelmisel kuul olid piirangud osaliselt lõdvendatud. Paljude seadusandjate arvates liigub seis kasiinode taasavamisel liiga aeglaselt. Sajad miljonid dollarid on kadunud, kuna kasiinod on nii kaua kinni pandud.

Kümned tuhanded inimesed on ilma tööta ja Atlantic City majandus on hõre. Linn tugineb kasiinode sissetulekule ja paljud loodavad, et me ei näe kordust mõne aasta eest, kui mitu kasiinot lõplikult suleti.

Njbiz.com andmetel…

Vallavanem ütles Mike’ile, et palju aega veedetakse kasiinode omanike ja haldajate ning töötajate ja nende esindajatega. Kasiinodes on viirusega tegelemine olnud keeruline. Toimumiskohad asuvad siseruumides ilma ventilatsioonita ja mängijad asuvad üksteise läheduses. Eesmärk on kuberneri sõnul astuda edukaid samme väljakutsetega toimetulemiseks.

Mis saab?

Eeldatavasti kuulutab kuberner Murphy lähipäevadel suunised ebaoluline jaemüük samuti välitingimustes söömine. Osariik on teadaolevalt viiruse kõverat lamendanud ja on lähemal taasavamiskava 2. seisundile. Kasiinod on kuulunud kolmandasse etappi alates plaani esmakordsest avaldamisest.


Austria kasiinode litsentsid andsid uue jersey-atlandi linnakasino taasiseseisvunud riigipea filmiLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga