Nick Binger võitis WSOP turniiri nr 24, et teenida teine ​​kuldkäevõru


WSOP Online on sellel kuul kestnud juba mõnda aega, pakkudes New Jersey ja Nevada mängijatele võimalust teenida ihaldatud kuldkäevõru Interneti kaudu. Traditsiooniline WSOP lükati koroonaviiruse puhangu tõttu edasi, seetõttu on mängijad viimastel nädalatel reisinud kahest osariigist osa võtma. Pokkerimängija Nick Binger teenis äsja oma karjääri teise WSOP kuldkäevõru, kui ta oli finišeerinud esimesel turniiril nr 24. Binger suutis suure võidu teenimiseks ületada tohutu väljaku!

Ürituse üksikasjad:

Sündmus nr 24 oli No Limit Hold’em 8-käeline afäär 1590 mängijaga, 818 tagasiostuga. veebipokker Üritusel oli 400-dollarine sisseostud ja sellega loodi auhinnafond 866 770 dollarit. See võtaks 12 tundi ürituse võitjani jõudmiseks, mille teenis Nick Binger 133 412,83 dollarit tema pingutuste eest, lisaks tema teine ​​WSOP kuldkäevõru.

Võit oli Bingeri jaoks suur, mängija, kes teenis oma viimase WSOP käevõru juba 2011. aastal. Sel juhul peaks Binger võidu saamiseks võtma Ryani “Adopt_aDogg0” Lengi heads-upis.

Kui “üks ühele” kohtumine algas, oli Leng tegelikult chipliider, juhtimisel neli vastu ühele. Kuid Binger ei laskunud ilma võitluseta alla ja tal õnnestus võit võita ja edasi liikuda, et lõpuks sündmus võita.

Viimast kätt hoiaks Binger K-8 vastu Leng’s tasku üheksa enne floppi. Need kaks olid all-in ja flopis olnud kuningas aitas Bingerile käe kindlustada ja ürituse võita.

Lõplikud väljamaksed:

Koht Mängija Auhind
Esiteks Nick Binger 133 413 dollarit
Teiseks Ryan Leng 82 440 dollarit
Kolmas Philip Beesley 60 161 dollarit
Neljas Ian Waldron 44 298 dollarit
Viies Mark Bansemar 32 941 dollarit
Kuues Norman Michalek 24 706 dollarit
Seitsmes Matt Berkey 18 638 dollarit
Kaheksas Christian Calcano 14 217 dollarit

Jätkatakse kuldkäevõru üritusi:

WSOP Online valmib varsti pärast seda, kui GGPokeri pool just käivitub. GGPoker korraldab WSOP-i jaoks 54 käevõruüritust, mis on alanud 19. juulil. See WSOP-versioon jätkub 6. septembrini, pakkudes rahvusvahelistele mängijatele piisavalt aega WSOP-kuldkäevõru teenimiseks.


no limit hold’emWSOP kuldkäevõruopp onlineryan piknikulauagaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga