NFL-i fännid on hooajal 2020-21 vähem vaimustuses


Ameerika Gaming Associationi (AGA) avaldatud uued uuringud näitasid, et rohkem kui 33 miljonit Ameerika täiskasvanut plaanivad kihlvedusid teha NFL-i hooajal 2020–21, kusjuures suurem hulk panustajaid kavatseb NFL-i panuseid panna nii veebipõhiste spordiraamatute kui ka tellistest mördi mängukohad kui 2019. aastal.

Viis läbi 24. – 27. Augustil turu-uuringute ettevõte Hommikune konsultatsioon AGA nimel koguti veebiuuringus 2200 Ameerika täiskasvanu riiklikku valimit ja leiti, et umbes 13 protsendist kes plaanivad sel hooajal panustada NFL-i mängudele:

  • 34 protsenti ehk 11,3 miljonit panustab panuse legaalsete JA ebaseaduslike platvormide kaudu, võrreldes eelmise aasta 29 protsendiga
  • 20 protsenti ehk 6,6 miljonit panustab panuse seaduslikele spordiraamatutele, võrreldes 2019. aasta 18 protsendiga
  • 26 protsenti ehk 8,6 miljonit kavatseb panustada juhuslikult basseinide, fantaasiavõistluste ja väljakute kaudu, võrreldes eelmise aasta 31 protsendiga
  • 50 protsenti ehk 16,6 miljonit paneb juhuslikult panuseid pere, sõprade või töökaaslastega, langus 2019. aasta 53 protsendist

Fännide entusiasm:

Washingtonis asuva andmekogumisfirma uuringud leidsid ka, et isikud, kes plaanivad kihla vedada hooajal, mis algab Neljapäeval, 10. septembril, on “entusiastlikumad kui NFL-i fännid üldiselt”. Veelgi enam, spordiennustajatel on hooaja suhtes suurem tõenäosus hüpata kui „enesekirjeldatud innukatel ja üldistel NFL-fännidel” 41 protsendil, „üldisel elanikkonnal” 18 protsendil või „juhuslikel NFL-fännidel” 12 protsendil.

AGA tellitud 2018. aasta septembri Nielseni spordiuuring (pdf) näitas, et NFL näib seaduslikest spordiennustustest panustavat aastas 2,3 miljonit dollarit, mis on suuresti tingitud fännide suurema osalemisest. Kuid ma kahtlen, kas Nielsoni inimesed võisid ennustada praegust tervisekriisi, mis märtsi keskpaigast alates on enamiku USA spordialasid ootele pannud.

Ja kuigi NFL-il on olnud rohkem aega ettevalmistamiseks, viisid koroonaviiruse probleemid liigasse 2020. aasta mängijate drafti muutmise, kusjuures kõik 32 meeskonda kaotasid kogu mängude hooajaeelse 2020. – 21. Ajakava ning mängijad loobuvad oma 2020. aasta NFL-i lepingutest NFL-i ja NFL-i mängijate ühingu hooldus loobumisreeglid – otsustati 24. juulil 2020.

Bill Miller, kes nimetati 2018. aasta detsembris AGA presidendiks ja tegevjuhiks, ütles…

“NFL juhib traditsiooniliselt märkimisväärselt palju spordiennustajaid ja see aasta ei tundu olevat teistsugune.

“Kuigi oleme juba ammu teadnud, et ennustajad on rohkem fännid – eriti jalgpalli osas -, on nende jätkuv legaalsele turule suunamine tarbijate ja mängude terviklikkuse kaitsmiseks hädavajalik.”

AGA andmetel on spordiennustuse tegijate kaasamine NFL-ile veelgi olulisem, kuna fännid teatavad hooajaks 2020-21 “üldiselt madalamast entusiasmist”. Kuna 42 protsenti ehk 4 kümnest ameeriklasest täiskasvanust ütleb, et on praeguse hooaja üle vähem põnevil kui eelmise aasta pandeemiavaba hooaeg.

Põhjendused, millele viidatakse kui peamised huvi vähenemist soodustavad tegurid

suurenenud poliitiline aktiivsus”(36 protsenti) kogu liigas, fännide puudumine staadionitel (19 protsenti) ja võimetus tulla koos sõpradega mänge vaatama (17 protsenti).

Super Bowl LV panused:

Vaadates Super Bowl LV-d, mis võõrustatakse 7. veebruaril 2021 Floridas Tampas asuvas Raymond Jamesi staadionil, 13 protsenti väidetavalt kavatseb NFLi panustaja kihla vedada eelmise aasta meistriliiga meeskond, Kansas City Chiefs, kordama, samas 9 protsenti kihlvedu Dallas Cowboys ja Igaüks 5 protsenti võistlustel San Francisco 49ers, New England Patriots, Miami Dolphins, Cincinnati Bengals ja Baltimore Ravens.

Miller lisas …

„Legaalsete spordiennustuste turg kasvab jätkuvalt ohtlike, ebaseaduslike avamereoperaatorite kahjuks. NFL ja selle meeskonnad peavad jätkuvalt seadma prioriteedid ja tegutsema jagatud vastutuse eest kliente harida reguleeritud turgudel ja vastutustundlike mängude põhimõtteid, et realiseerida seaduslike spordiennustuste täielikku kasu. “

Võimalikud kaotused / kodu avajad:

Liiga ja televõrkude jaoks on kaalul miljardeid dollareid, ainult viis meeskonda, sealhulgas Cleveland Browns, Kansas City juhid (Arrowheadi mahutavus 22 protsenti ja kohustuslikud maskid), Indianapolis Colts (25-protsendiline võimsus Lucas Oilis / 2500 koduavamise ventilaatorit), Miami delfiinid (Hard Rocki staadionil kodumänguks 13 000 fänni) ja Jacksonville Jaguars (25 protsenti TIAA Bank Fieldil), kinnitades siiani, et hooaja alguses on neil staadionitel fänne.

The Cincinnati Bengals 13. septembri hooaja avavõistlusel fänne pole, väidetavalt võõrustavad nad 4. ja 25. oktoobril peetavates kodumängudes kuni 6000 fänni, kui nad võõrustavad Jacksonville Jaguarsi ja Cleveland Brownsvastavalt. Sarnaselt lubatakse kuni 6000 fänni kahele Cleveland Brownsi kodumängule 17. septembril Bengalsiga ja 27. septembril Washingtoni vastu Ohio osariigi välja antud „pealtvaatajate dispersiooni” kaudu.

Dallase kauboid miljardärist omanik Jerry Jones teatas 12. augustil, et kasutab “pod” istmesüsteem fännidele kodumängudel AT&T staadionil.

Äsja ümberasustatud (Las Vegas /Allegiant staadion ) Raiders ja Washingtoni jalgpallimeeskond (FedEx Field), endise nimega Washington Redskins, on nad seda öelnud ei ole fänne kodumängude jaoks kogu hooaja vältel, samal ajal kui Baltimore Ravens on fännideta “vähemalt hooaja 2020 algusajal”.

Illinoisis on Chicago karudvõtab fänne vastu, kui neid peetakse ohutuks ja sobivaks, samas kui Los Angeleses laadijad, Los Angeles Rams, Philadelphia Eagles, New York Giants ja New Jersey Jets New Yorgis ütlevad. neil ei ole fännide kohalviibimist “kuni järgmise teade”.

Ülejäänud 17 meeskonnal ei ole vähemalt koduuksele fänne, kuid pole välistatud ka tulevikus osalemine.

Vahepeal Denver Broncos teatas 5700 fänni, millest enamik on hooajapiletite omanikud, lubatakse Mile High Stadiumil Empower Fieldile alates oma 3. nädala kodumängust 27. septembril, kui nad korraldavad Tom Brady juhitud Tampa Bay Buccaneers.

Hooaja avaja ootused:

See eluaegne jalgpallifänn ennustab Patriotsi mängu Delfiinide vastu pühapäeval, 13. septembril Gillette’is saab KÕIGE vaadatum koduavataja muud kui KC vs Houston mäng neljapäeval, 10. septembril kell 8:20 EDT. Mida sa ütled?Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga