New York Giantsi sidumine DraftKings Incorporatediga


Ameerika spordipanuste kihlvedude uuendaja DraftKings Incorporated teatas lepingu allkirjastamisest, mille kohaselt on temast saanud National Football League (NFL) New York Giants’i frantsiisi ametlik spordiennustuspartner.

Bostoni peakontor kuulutas ametliku kolmapäevase pressiteate, et uus mitmeaastane kokkulepe on muutnud selle ajaloolise poole eksklusiivse spordiennustuse, igapäevase fantaasiaspordi ja iGamingi operaatoriks, et veelgi parandada nii klientide kogemusi kui ka seotust kogu NFL-is hooajal ja kaugemalgi. “

Populaarne ajaviide:

Incorporated DraftKings käivitas hiljuti eraldiseisva online kasiino rakenduse harrastajatele New Jerseys ja teatas, et Ameerika jalgpall on jätkanudolla populaarseim spordialaPakutakse selle iOS-i ja Android-toega platvormi kaudu koos New Yorgi hiiglased panustuste ja käive osas järjest paremusjärjestuses esirinnas.

Mitmekordsed eelised:

EzK Kucharz, DraftKings Incorporated ärijuht, teatas pressiteate vahendusel, et värske liit on andnud tema ettevõttele ka õiguse kasutada New Jerseys asuva klubi ametlikud kaubamärgid ja peab seda lisaks nägematunnustatud sponsori ja eksklusiivse kategooria reklaamijanaPaljude televisiooni-, raadio- ja sotsiaalmeediakanalite kaudu. Täidesaatev ametnik kuulutas spordiennustuse uuendaja välja, et kavatseb nüüd avadaesimene omataoline virtuaalne spordisalong’NFL-i frantsiisi 82 ​​500-kohalisel kohal MetLife staadion koju ja hakata pakkuma harrastajatele võimalust nautida iganädalased väljaanded kaubamärgiga tasuta mängitavast ‘pick’ em mängust.

Lugege Kucharzi avaldust …

“New Yorgi hiiglased on jätkuvalt olnud fantastilised organisatsiooniga, kellega aastate jooksul koostööd teha, ja oleme põnevil oma suhteid laiendama ametlik eksklusiivne spordiennustus, iGamingi ja igapäevane fantaasiaoperaator. Mõlemad organisatsioonid on jätkuvalt pühendunud kliendikogemustele tänu täiustatud tootepakkumistele ja autentsusele ning ootavad seda põnevusega jõudude ühendamine üle platvormide, kui algab väga oodatud NFL-i hooaeg. ”

Koostöö jätkamine:

Omalt poolt ja Pete Guelli, New Yorgi hiiglaste kaubandusdirektor, selgitas, et tema organisatsioon on töötanud DraftKings Incorporated’igamitu aastatKui uue partnerluse eesmärk on pakkuda spordiennustuse operaatorilejuhtiv kaubamärgi integreerimineKoduvõistluste võimalused koos võimalusega kasutadamitmeid kogemuslikke ja külalislahkusi. ”

Guelli avaldus kõlas …

„Meie täiustatud leping DraftKings Incorporatediga pakub uuenduslikke võimalusi, kui soovime pakkuda oma klassi parimat fännikogemust. DraftKings Incorporated on spordiennustuse ja igapäevase fantaasiaspordi juhtiv liider meil on hea meel olla esimene NFL-i meeskond, kellel on selles kategoorias eksklusiivne integreeritud tehing. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga