New Yorgi osariigi senatis võetakse vastu abinõud Atlantic City kasiinodele


New Jersey osariigi senat võttis teatavasti eile vastu õigusakti, millega antakse riigi kasiinodele rida ajutisi ja püsivaid maksusoodustusi, kuna nad üritavad taastuda käimasoleva koroonaviiruse pandeemia põhjustatud majanduslangusest.

Ajalehe The Press of Atlantic City esmaspäevase raporti kohaselt kiitis 40-liikmeline organ heaks ka eraldi meetme, mis võimaldaks kohalikel kasiinodel taotleda intressivabu laene linna- ja maakondliku kinnisvaramaksu tasumise asemel oma koronaviiruse ajaks -seotud seiskamised.

Kiire taaselustamine:

Atlantic City Press teatas, et ettepanekute paar hõljus esmakordselt eelmise kuu alguses ja nende eesmärk on aidata üks New Jersey suurimaid maksutootjaid kiiresti taastuda, kui nende toimumispaikadel lubatakse uuesti avada. Kui see ratifitseeritakse, ennustas ajaleht, et mõlema ettepaneku tulemuseks on tõenäoliselt aastane vähendamine umbes 20% 93 miljonit dollarit riigi jaoks Kasiino reinvesteerimise arendusasutus.

Tollimaksu vähendamine:

Tuntud kui S2400, tuleb väidetavalt endises seaduses nõuda Atlantic Citys makstavate kasiinode summa vähendamist ühe aasta jooksul pärast nende uuesti avamist. Väidetavalt on meede ka ette nähtud hotellitoa lõivude kaotamine detsembri lõpuni, lükates edasi mitmesuguseid kohalikke litsentsitasusid ja lubades aladel alaliselt seda teha arvata maha ajutised mängukrediidid ja kupongid nende maksustatavast brutotulust.

Kahepoolsete parteide toetus:

Atlantic City ajakirjandus teatas, et selle ettepaneku esitas New Jersey demokraatlik osariigi senaator Steve Sweeney ja vabariiklaste vastaspool Chris Brown (pildil) ja palub lisaks, et mõned 100 miljonit dollarit föderaalses rahas eraldatakse osariigile Majandusarengu amet et aidata väikeettevõtteid.

Teadaolevalt loe 55-aastase Browni avaldust …

„Minu mure on olnud ja jääb peredele, kes jäid üleöö end töötuks ja lahkusid viimase kolme kuu jooksul lagunenud töötuse süsteemist. Töötades kaheparteiliselt, astusime täna sammu 27 000 kasiinotöökoha kokkuhoid aidates samal ajal ka meie väikeettevõtteid, et saaksime oma panuse anda Atlandi maakond perekonnad tagasi tööle. ”

Oluline seiskamine:

Ajaleht teatas, et Atlantic City üheksa kasiinot on olnud suletud alates 16. märtsist samal ajal kui New Jersey kuberner Phil Murphy on veel ametlikku taasavamise kuupäeva välja kuulutanud, hoolimata laialt levinud veendumusest, et see võib tulla juba järgmisel kuul.

Atlantic City ajakirjandus lõpetas teate, et mõlemad hiljuti vastuvõetud ettepanekud saadetakse nüüd arutamiseks 80-kohalisele New Jersey peaassamblee võimaliku kuulamisega nende individuaalsest kehtivusest juba neljapäevast.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga