New Jersey liit NetEnt AB jaoks


Silmapaistev veebikasiinomängude arendaja NetEnt AB on teatanud lepingu allkirjastamisest, mille kohaselt edastatakse selle sisu peagi iGamingi operaatorile Tipico Company Limited kasutamiseks mängijate jaoks reguleeritud New Jersey turul.

Stockholmi börsil noteeritud uuendaja kasutas ametlikku pressiteadet, et teatada, et värske liit tuleb, kuna Malta pealinnas asuv Tipico Company Limited kavatseb “liikuda New Jersey reguleeritud turule”, avades SG Digitali toega iGamingi domeeni . See sait ootab praegu New Jersey hasartmängude jõustamise osakonna heakskiitu, kuid loodetakse, et see avatakse hiljem aasta lõpus, kui tehakse koostööd Atlantic City Ocean Casino Resortiga.

Kohene sissejuhatus:

Rootsi arendaja NetEnt Americase tütarettevõtte kaubanduse asepresident Brian Kraft kasutas pressiteadet, kinnitades, et kokkulepe Tipico Company Limited võimaldab sellel tuleval teenusel kuvada valiku tema ettevõtte sisu, sealhulgas videolõike, näiteks viis ja 20 palli Jumalik õnn „Esimesel päeval.” Ta kuulutas, et aedriigi uus domeen saab lisaks kasutada arendaja „turundusriistade” valikut, sealhulgas ekstra keerutused edasi, et aidata oma äri laiendada.

Loe Krafti avaldust …

„Oleme õnnelikud, et Tipico Company Limited valis meid oma USA-teekonna alustamisel üheks oma esimeseks sisuteenuse pakkujaks. Ootan, et meie mängud mängijate ees püsiksid ja koostööd Tipico Company Limitediga, et laiendada oma äri Ameerika Ühendriikides. ”

Tulevased sihtasutused:

Omalt poolt ja Adrian Vella alates Tipico Company Limited teatas, et operaator on “põnevil”, et on alustanud partnerlust NetEnt AB-ga tema laienemiseks Ameerika Ühendriikidesse ja on lisaks sellele kuna peaksite saama veelgi rohkem arendaja sisu „Üle 2020. aasta teise poole”.

Vella avaldus loetud …

“Tõestatud kogemustega reguleeritud New Jersey turul ja tuntud kaubamärgiga mängude kataloog, oleme kindlad, et meie kliendid armastavad NetEnt AB pakkumist. ”


Atlandi linnaliigamänguasjade hasartmängude jaguneminejaotis abdiviin fortunesg digitalocean kasiino resorttipico Company Limitedbrian kraftadrian vellaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga