New Jersey kasiinode uuesti avamine on tabanud uusi piiranguid


New Jersey osariigis ja Ameerika kasiinooperaator MGM Resorts International lükkas oma Borgata hotelli kasiino ja spa taasavamise edasi pärast seda, kui idaosariik otsustas kehtestada ajutised siseruumides suitsetamise, söögi- ja joogikeelud.

USA Today avaldatud Associated Pressi uudisteteenistuse esmaspäevase raporti kohaselt ühines 2767-toaline vara kaheksa teise Atlantic City kasiinoga, mis suleti ajutiselt alates 16. märtsist koroonaviiruse pandeemia põhjustatud ohu tõttu. Veidi rohkem kui 15 nädalat hiljem ja hiiglaslik saal kavatses väidetavalt korraldada neljapäeval ainult kutsetega taasavamise ürituse, et enne esmaspäevaseid hasartmänguoperatsioone taaskäivitada tervise- ja ohutusjuhiste muudetud loetelu egiidi all, mis sisaldab 25 % mahutavus.

Määramatu katkestus:

Associated Press teatas aga, et MGM Resorts International lükkas need plaanid nüüd määramata ajaks edasi pärast New Jersey presidenti Phil Murphy (pildil) algatas uued koroonaviirusega seotud keelud. Uudisteteenistus täpsustas, et värsked piirangud keelavad külastajatel Atlantic City kasiinodes alates suitsetamine, söömine või joomine mängupõrandal viibimise ajal.

Teadaolevalt lugege Las Vegases asuva operaatori avaldust …

„Meie külalised ootavad meie varale tulles erilisi elamusi ja kui me ei suuda pakkuda nii suurt külalislahkust, on kõige parem, kui jääme suletuks kuni ajani, mil kuberner annab meile teada, et toitu ja jooki on ohutu pakkuda. Meie töötajate ja külaliste tervis ja ohutus on meie töö keskmes ja meil on kahetsus, et praegu ei saa me vastu võtta tuhandeid töötajaid, kes soovivad tööle naasta. Ootame aega, mil on turvaline kõiki tagasi tervitada. ”

Varasem näide:

Steve Callender, President New Jersey kasiinoühendus, teatas uudisteteenistus, et paljud teised Atlantic City kasiinod võivad nüüd järgida Borgata hotelli kasiino ja spaa eeskuju lükkavad nende kavandatud 2. juuli taasavamise edasi. Väidetavalt kuulutas ta, etsuitsetamine keelatud on kasiinodes väga halbNagu osutas sarnane lühiajaline 2008. aasta keeld, mis põhjustas hasartmängutulude dramaatilise languse.

Olulised kaitsemeetmed:

Sellegipoolest nõudis Murphy väidetavalt, et uued piirangud on vajalikud, et hoida aiariiki kannatustest läbi väga nakkava koroonaviiruse tüve teine ​​suur puhang. Demokraatlik juht väitis väidetavalt teiste osariikide naelu ja anekdootlikke tõendeid, mis soovitasid paljudel New Jersey elanikel ei kandnud maske või on olnud sotsiaalsetest distantseerimisprotokollidest mittekinnipidamine.

Teadaolevalt loe Murphy avaldust …

“Kahjuks rahvuslik maastik mida täiendavad koduigatsuse juhtumid nõuavad, et lähitulevikus teeme siseruumides söögikohtade taaskäivitamisel pausi. Ma ei usu, et see on päevade, vaid nädalate küsimus. Meil on tohutult kaastunnet, kuid alternatiiv on siin halvem ja vastuvõetamatu. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga