New Jersey integreerimisliit Playtechile


Briti veebikasiinomängude arendaja Playtech teatas lepingu sõlmimisest, mille eesmärk on oma auhinnatud portfell teha iGamingi huvilistele Ameerika Ühendriikide New Jersey osariigis kättesaadavaks Bet365 kohalikult litsentseeritud domeeni kaudu.

Mani saarel asuv uuendaja kasutas neljapäeval ametlikku pressiteadet, et täpsustada, et kokkulepe hõlmab suurt valikut selle kõige paremini toimivaid mänge, näiteks viiest reast koosnevat Frankie Dettori võluväel seitset, suurt sinist ja valget kuningat. löövad NJ.Bet365.com veebikasiino kaudu aiasariiki.

Muud võimalused:

Playtech kuulutas, et uus liit Bet365 kuulutab selle sisenemist Ameerika Ühendriikide embrüonaalsele iGamingi turule ja tuleb veidi rohkem kui kuu pärast seda, kui ta on saanud seadusest kinnituse New Jersey mänguasjade jõustamise osakond. Lisaks teatas Londoni börsil noteeritud arendaja, et kolimisele võiks järgneda partnerlus „lähikuudel rohkem New Jersey operaatoreid“Kuigi see on samamoodi algatanud litsentsiks saamise”teistes Ameerika jurisdiktsioonides”.

Maamärkide käivitamine:

Playtechi operatiivjuht Shimon Akad kirjeldas pressiteadet, kirjeldades oma ettevõtte turuletulekut New Jersey iGamingi turul kui „oluline hetkJa et ta onväga rahul“Et oleksime liikunud” koos üks meie kõige usaldusväärsematest partneritest aastal Bet365 ”.

Loe Akadi avaldust …

„Järgmiste nädalate ja kuude jooksul tuuakse välja rohkem pealkirju ja sisu, ees on põnevad ajad. See turuletoomine on ka hea näide meie pühendumusest teha koostööd juhtivate operaatoritega, et viia juhtivad tarkvarateenused ja suurepärane sisu uutele ja kasvavatele turgudele. ”

Silmapaistev kiitus:

Omalt poolt ja Bet365, millel on lisaks litsentsid ametivõimudelt Belgias Malta, Hispaania, Gibraltar, Austraalia ja Ühendkuningriik, kuulutas, et see onon meelsasti partneriks Playtechiga, et laiendada meie sisupakkumist”Ja et arendaja iGamingu sisu kalibreering on kindlasti„meie platvormi tõeline eristaja”.

Bet365 avaldus on loetud …

“Ootame oma niigi tugeva partnerluse arendamist, kui laiendame oma kasiinopakkumist.”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga