New Jersey heakskiit Caesars / Eldorado liidule


Kavandatud 17,3 miljardi dollari suurune tehing, mis seisneb selles, et Ameerika kasiinohiiglane Caesars Entertainment Corporation ühineb väiksema rivaaliga Eldorado Resorts Incorporated, on väidetavalt möödunud viimasest tõkkest möödunud nädala lõpus pärast seda, kui New Jersey idaosariigi idaosa hasartmängude regulaatorid need heaks kiitsid.

USA uudiste ja World Reporti avaldatud Associated Pressi uudisteteenistuse teatel tähendab New Jersey kasiino kontrollikomisjoni reedene otsus, et kaks Nevada ettevõtet saavad nüüd oma kavandatud liidu lõpule viia niipea kui sel nädalal hiljem. et luua maailma suurim ühe kasiinooperaator, kelle portfell on 52 kinnistut 16 osariigis.

Üleriigiline vajadus:

Associated Press teatas, et föderaalne kaubanduskomisjon sanktsioneeris kavandatud ühinemise 26. juunil ning lisaks on ta saanud analoogset toetust mänguosakondade regulaatoritelt USA-s. Maryland, Iowa, Louisiana, Indiana, Illinois, Nevada, Mississippi ja Pennsylvania. Väidetavalt on liit ka mõeldud selleks, et ühendatud üksus muutuks ümber Caesars Entertainment Incorporated ja vastuta kolm Atlantic City hasartmängude leviala üheksast kasiinost hõlmates Harrah’s Resort Atlantic City, Tropicana Atlantic City ja Caesars Atlantic City.

Kohustuslik mahalaadimine:

Kuid uudisteteenistus teatas, et eelseisva ühinemisega seotud konkurentsivastased probleemid ajendasid Caesars Entertainment Corporationi aprillis kokku leppima 25 miljoni dollari suuruses tehingus, mis tähendab, et ta laadib oma Bally Atlantic City saali maha. Rhode Islandpõhinev operaator Twin River Worldwide Holdings Incorporated. Väidetavalt pidi see viimane ettevõte ka varsti oma valduse saama veel neli omadust kuulub kombineeritud paarile Lady Lucki kasiinos ja Hotel Vicksburgis, Capri saare kasiinos Kansas Citys, Eldorado Resorti kasiinos Shreveport ning Montbleu Resorti kasiinos ja Spa Lake Tahoes.

Oluline edu:

Associated Press teatas, et New Jersey heakskiit on suur võit miljardärist Ameerika ärimehele Carl Icahn kuna ta on olnud ametiühingu juhtiv pooldaja sellest ajast, kui ostis 2017. aastal suure huvi Las Vegase peakorteris asuva Caesars Entertainment Corporationi vastu. 84-aastaseks saab nüüd suurim üksikaktsionär Caesars Entertainment Incorporated’is, kus on üle 10% osalus, ja aidake kaasa äsja laienenud ettevõttele, kes vastutab lisaks hasartmängusõbralike kinnisvarade eest Ühendkuningriik, Kanada ja Egiptus, maksimeerida oma potentsiaali.

Kavandatav investeering:

Thomas ReegEldorado Resorts Incorporated tegevdirektor lubas New Jersey kasiinode kontrollikomisjoni liikmetele teatada, et äsja liitunud operaator hoiab oma allesjäänud kolmikut Atlantic City saalides avatud vähemalt vähemalt 2026. aastani. Väidetavalt lubas ta sarnaselt, et firma kavatseb kulutada rohkem kui 400 miljonit dollarit nende omaduste parandamiseks järgmise kolme aasta jooksul ja kohustuks: investeerima vähemalt 5% oma aastasest tulust pärast seda.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga