Nevadas on heaks kiidetud koronaviiruse vastutust käsitlevad õigusaktid


Nevada seadusandjad on väidetavalt võtnud vastuolulise meetme, mis vabastaks teatud tööstused kohtusse kaevamisest, kui nende töötajad haigestuvad koroonaviiruse pandeemia otsese tagajärjel.

USA ajalehe News and World Report avaldatud Associated Pressi uudisteteenistuse raporti kohaselt kohustatakse eile hilisõhtul heaks kiidetud õigusaktidega ka kogu Nevada kasiinosid ja hotelle rakendama terve rida töötajate kaitsemeetmeid, et nad saaksid turvaliselt ja ilma uuesti avada hirm juriidiliste komplikatsioonide ees.

Kriitilised kriteeriumid:

Uudisteteenistus teatas, et meetme see teine ​​aspekt on peaaegu identne ettepanekuga, mille varem esitas EL Kohalik 226 filiaal Kulinaarsete töötajate liit ja kohustaksid tervishoiuametnikke Belgias Washoe maakond ja Clarki maakond, kus asuvad vastavalt hasartmängusõbralikud linnad Reno ja Las Vegas, põhipuhastustandardite kehtestamine hotellitubade, baaride, liftide ja tualettruumide jaoks. Väidetavalt on seadusandluses seatud Nevada kasiinode ja hotellide kohustus regulaarselt testida oma töötajaid kokkupuutel koroonaviirusega ja vabastada nakatunud töötajad töötamisest.

Gubernaatori juhised:

Associated Press teatas, et vastutus koroonaviiruse eest meede hüppas mitmeid partisanijaotusi ja sellele peab endiselt alla kirjutama Nevada kuberner Steve Sisolak enne seaduseks saamist. 66-aastaselt demokraadilt oodatakse siiski laialdaselt meetme kinnitamist lähipäevil, et näha hõbedase riigi ühinemist rohkem kui tosin muud, kes on juba võtnud vastu õigusakte ettevõtete kaitseks alates pandeemiast saadud vigastuste ja ebaseaduslike surmajuhtumite tagajärjel.

Vähenev eriarvamus:

Seadusandluse ja Nevada peaprokuröri asetäitja lõpphääletuse eel Brin Gibson teatas, et kajastab kokkulepet, mille saavutasid „mõned Nevada majanduse kõige olulisemad liikmed”Enne hoiatamist, et muudatuste hilisem lisamine võib seada ohtu seaduse nõrga toe. Vaatamata sellele kinnitusele ja arvukatele seadusandjatele, sealhulgas Nevada osariigi assamblee Selena Torres väidetavalt hääletas selle ettepaneku vastu, sest see ei laienda samu töökoha kaitset eesliinitöötajatele nagu toidupoodide töötajad.

Teadaolevalt kuulutas Torres…

“Olen mures, et need töötajad ei saa samu eeliseid teiste meie kogukonna liikmetena. ”


las vegasrenowashoe countyclark maakondkultuuritöötajate ametiühinguühistud sisolakcoronavirusemployee protektsioonidbrin gibsonselena torresLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga