Nevada taaselustatakse iseseisvad teenindusajad


Nevada osariigis on ametnikud väidetavalt tühistanud koroonaviiruse põhjustatud keelu, mis keelas lääneosariigi väikestel baaridel ja kõrtsidel iseseisvate mänguautomaatide käitamise.

CDC Gaming Reports’i raporti kohaselt hõlmab Nevada Gaming Control Boardist kolimine kohti, kus pakutakse vähem kui 16 masinat, ning võimaldab ka sellistel ruumidel oma niinimetatud “semude baarid”, mis on istumiskohad, uuesti avada lauaplaadi pesa alad.

Ranged määrused:

CDC Gaming Reports täpsustas, et lõdvendamine on veel suurem laske neil eraldiseisvatel seadmetel puudutada riba alasid ühendamiseks mängukohtade teenindusaegade haldamise süsteemidega, kui operaatorid nõustuvad järgima riigi koroonaviirusevastaseid tervishoiu, sotsiaalse distantseerumise, ohutuse ja koristamise eeskirju. Nevada mängukontrolli juhatus väidetavalt öeldi, et need hõlmavad nõuet, et üksikud üksused olema vähemalt kuue jala kaugusel üksteisest ja desinfitseeritakse regulaarselt.

Piiratud tõstmine:

Allikas teatas siiski, et Nevada kuberner võttis seitsmes maakonnas esmakordselt kasutusele baaride peal olevate teenindusaegade käitamise embargo. Steve Sisolak 10. juulil jääb see paika veel vähemalt nädal. Väidetavalt ajendas see vastuoluline käik 62 kõrtsi- ja baarioperaatorit viivitamatult arhiivi esitama endiselt lahendamata kohtuasi lootes saada endale ühe tulusaima tuluallika ajutise kaotuse korral viibimise.

Operaatori kohustused:

Väidetavalt kuulutas ka Nevada hasartmängukontrolli amet seda säilitada järelevalve kõigi riigi teenindusaegade uuesti avamise üle ning võimaldab masinaid taaselustada alles siis, kui toimumiskohad on kinnitanud ja kinnitanud kogu välise juhtmestiku ning esitanud värskendatud põrandadiagrammid, mis näitavad taaselustavate üksuste uusi asukohti.

Üldine ajaviide:

Lõpuks selgitas CDC Gaming Reports, et Nevada on praegu kodu umbes 2451 kohta, mis pakuvad vähem kui 16 eraldiseisvat teenindusaega enamus neist 1600 asub Clarki maakonnas. Väidetavalt peavad kõik need atribuudid maksma kvartali- ja aastatasud masina kohta, mis võib aastas küündida 20 000 kroonini 11 010 dollarit.


nevada mängukontroll lauaarvuti arveloendus süsteem sisolakcoronavirusbar-top slotstandalone slotbuddy baaridLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga