Nevada nõusolek kavandatava Caesarsi / Eldorado ühinemiseks


Ameerika kasiinooperaatori Caesars Entertainment Corporationi ühinemiseks kavandatud tehinguga, mis on seotud Eldorado Resorts Incorporated’iga, sai eile teadaolevalt märkimisväärne takistus, mille Nevada lääneosariigi regulaatorid heaks kiitsid.

MarketWatch.com-i avaldatud Associated Pressi uudisteteenistuse kolmapäevase raporti kohaselt sanktsioneeris föderaalne kaubanduskomisjon eelmise kuu lõpus kavandatud 17,3 miljardi dollari suuruse kokkuleppe korral pärast seda, kui ta oli Iowa osariigis, Louisiana osariigis, Illinoisis, hasartmängude regulaatoritelt noogutuse varem kätte saanud. ja Pennsylvania. Lõppenud liit loob väidetavalt maailma suurima üksikkasiino operaatori, kellel on üle 50 kinnisvara, ehkki India India ja New Jersey ametnikud ootavad endiselt analoogset nõusolekut.

Ulatuslikud eksamid:

Associated Pressi aruandes täpsustati, et Nevada mängukontrolli juhatus ja Nevada mängude komisjon kiitis kolmapäeval pärast istungite lõppu ühehäälselt heaks kavandatud ühinemise, kus ametnikud tõstatasid nii mitmesuguseid küsimusi nagu töötajate kinnipidamine ja ebaõnnestumisega seotud tagajärjed.

Tulev koondumine:

Reno peakorteriga Eldorado Resorts Incorporated vastutab praegu Nevada viieks esinemispaigaks, sealhulgas Circus Circus Reno hotell ja kasiino ning selle lipulaev Eldorado Resort Casino. Ettevõtte tegevjuht, Thomas Reeg, teatati “Hõbedase riigi” regulaatoritele, et ühendatud üksus on ette nähtud “uued keisridkeskenduge kodumaistele mängudele”.

Teadaolevalt kuulutas Reeg…

„Arvame, et meil on hea võtta olemasolevaid kinnisvara, optimeerida nende tegevust, luua vastutustundlik kapitalistruktuur ja tõukeväärtus kõigile meie sidusrühmadele. ”

Kollektorikäigud:

Las Vegases asuv Caesars Entertainment Corporation korraldab omalt poolt hasartmänge Nevada kohtades, näiteks muljetavaldavas Caesarsi palee Las Vegases ja Bally’s Las Vegases, ehkki hiljuti oli ta kohustatud oma Harrah’s Reno kinnisvarast vabastama, kuna konkurentsivastased probleemid mis on seotud kavandatava ühinemisega.

Erakorraline kinnitus:

Steven Cohen Nevada mängukomisjonist õnnitles väidetavalt mõlemat operaatorit nende võime eestet see tehing selles majandusolukorras tehtud saaksSamal ajal kui Nevada mängude juhtimiskeskus Terry Johnson väidetavalt ennustas ta, eton mõistlik õnnestumise tõenäosus selle põhjal, mida oleme seni kuulnud. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga