Nevada nõuab teatud lauamängude mängijatelt maskide kandmist


Kuna Nevada osariigis suureneb koroonaviiruse juhtumite arv jätkuvalt, otsustasid mängude seadusandjad edasimüüjate kaitsmiseks välja anda uued reeglid. Kohe jõustudes nõuavad Nevada kasiinod mängijatelt maski kandmist, kui nad asuvad mängulaua taga, millel pole pleksiklaasist vaheseinu.

Uued reeglid ja juhised:

Koos uue lauamängu maskireegliga kehtib ka Nevada mängukontrolli juhatus andis välja uue juhendi, kus kasiinod peavad sisenemisel pakkuma külastajatele maski. Samuti peavad mänguasjad kõikides mängukohtades panema sildid, mis teatavad klientidele, et maskid on saadaval.

Enne Nevada kasiinode uuesti avamist lubati mängijatele ja töötajatele tervise ja ohutuse tagamiseks suunised. Regulaatorid ei andnud aga kõigile külastajatele maske. CNBC.com andmetel ilmusid pärast juuni alguses taasavatud kasiinod pilte ja videoid, mis näitasid kõige rohkem külalised ei kandnud maske.

Koroonaviiruse juhtumid tõusuteel:

Eriti Nevadas Clarki maakond kus Las Vegas asub, näeb koronaviiruse korral teravik. Teisipäeval tabas päevarekord 342. Endised haiguste tõrje ja ennetamise keskuse teaduse nõunik Julie Swann on selle teema üles kaalunud, uute juhtumite arvu kinnitamine pole teine ​​laine.

Ta võrdles kogusummade kasvu kopsakaga ja sellega on tegemist ikka tsunami jäetud toimuma.

Kasiinod sisse Las Vegas üritavad kõik endast oleneva, et normaliseeruda, ehkki esinemispaigad saavad seda vaid teha töötama 50% või vähem mahutavusega. Samuti peavad nad pakkuma täiendavat puhastust ja harjutama sotsiaalset distantseerumist. Kuna kasiinod tegutsevad väiksema mahutavusega, leidub endiselt neid kasiinosid, kes tuleb veel tööle tagasi kutsuda.

Kuna inimesed jätkavad kogunemist Las Vegase kasiinodes ja muudes piirkondades ning koroonaviiruse juhtumite arv kasvab jätkuvalt, võib mõni aeg mööduda, enne kui kogu tööjõud taas tegutseb.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga