Nevada kuberner teatas 4. juunist kasiino taasavamiseks


Kuna mälestuspäeva nädalavahetus algas reedel, teatas Nevada kuberner Steve Sisolak, et kasiinod avatakse uuesti 4. juunil, eeldusel, et COVID-19 juhtumite arv ei suurene puhkuse ajal.

Kasiinokuurordid on piirkonnas koronaviiruse puhangu tõttu suletud alates märtsi keskpaigast. Selle tagajärjeks oli suur arv töötuid ning maksutulude kaotus. Sisolak võttis uuesti kasutuselevõtmise kuupäeva teatavaks tegemiseks aega, kuna ta seisis silmitsi tugeva survega avada oluline tööstusharu.

Kõige raskem löök:

Brookings Institution avaldas märtsis uuringu, mis näitas, et Las Vegas on üks enim kannatanud piirkondi USA-s. Nii palju kui 342 000 tööjõust inimesed on töötud. Nevada kasiinod on kõvasti tööd teinud, et uuesti avada. Operaatorid koostavad juhiseid, mida töötajad ja külalised peavad järgima, et tagada kõigi turvalisus.

Wynn Resorts Ltd. Kas üks selline operaator avaldas hiljuti oma juhised. Ettevõte koostas aprillis 23-leheküljelise paberi, milles kirjeldas üksikasjalikult, milliseid meetmeid nad kohapeal rakendavad. See hõlmab nii temperatuurikontrolli kui ka maskide väljastamist saabuvatele külastajatele.

Valmis minema:

Wynn Resorts ja Caesars Entertainment Corp. teatasid, et on valmis oma kinnistud avama 4. juunilth. Caesars avab kõigepealt Flamingo ja Caesarsi palee, nagu nad vaid mõni päev tagasi mainisid. Nad pakuvad mängijate külastamise stiimuliks tasuta parkimist.

MGM kuurordid tal on kavas taasavada New York-New York ja Bellagio ning piiratud võimalusega restoranid taasavada. Jaama kasiinod Varem teatatud, et nad on valmis avama Red Rock kasiino, samuti Green Valley Ranchi ja Sunset Stationi koos teiste majutusasutustega. Boyd Gaming soovib kõigepealt avada Orleans, Suncoast, Gold Coast, Eastside Cannery, Sam’s Town, Aliante Casino ja Cannery.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga