Nevada hasartmängutulud saavad augustis löögi


Nevada Gaming Control Board avaldas sel nädalal kasiinotööstuse augustitulud kokku, näidates turu langust 22,1% võrreldes 2019. aasta sama kuuga. Kui aastane kogusumma langes, jäi kuude võrdlus peaaegu samaks. 2019. aasta augustis teeniti 953,6 miljonit dollarit, samas kui tööstus teenis eelmisel kuul 743 miljonit dollarit.

Koroonaviirus mõjutab endiselt tööstust

Nevada kasiinotööstust mõjutab endiselt seiskamine, kui koroonaviirus esmakordselt tõusis probleemiks, nagu ka praegu, kus operaatorid üritavad normaliseeruda. Kasiinod olid suletud 78 päevaks ja on nüüd taas tööl ning töötavad väiksema võimsusega ning töötajate ja külaliste tervise ja ohutuse tagamiseks riiklikult kehtestatud protokollide alusel.

Riba on seni kõige raskemini tabanud, olles näinud, et mängutulud on langenud Augustis 39,2%. Selles asukohas olevad kasiinod teenisid ainult 317,3 miljonit dollarit. Langus on parem võrreldes juuniga, kui Strip nägi langust 61%, kuid oli siiski juuliga samal tasemel ega näidanud märke selle saavutamisest. Piirkond moodustas eelmisel kuul osariigi kogu langusest veidi üle 97%.

Külastajate arv on maas

Las Vegas tugineb igal aastal suuresti reisidele väljastpoolt osariiki. Kuna lennufirmade reis viiruse tõttu on vähenenud, on külastused Sin Citys dramaatiliselt vähenenud ja on endiselt madalad. Samuti on rahvahulga piirangud nii kokkutulekute toimumise peatanud kogunemiste kui ka elava meelelahutuse, näiteks kontsertide puhul.

Macquarie Securitiesi mänguanalüütik Chad Beynon kommenteeris reisiküsimust, öeldes, et konventsioonide ja õhutranspordi puudumise tõttu on Las Vegas muutunud sihtturu asemel superpiirkondlikuks turuks.

Selle nädala alguses ütles kuberner Steve Sisolak, et 50 inimest piirab koosviibimisi tõstetakse hiljem neljapäeval. See on esimene samm ürituste, sealhulgas kokkutulekute, spordi, messide jne.

Riigi suuniste kohaselt võivad kohad, kuhu mahub üle 2500 inimese, pakkuda riigile operatiivplaane 10% -lise võimsusega. Väiksemates kohtades lubatakse võõrustada kuni 250 inimest.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga