Nevada Gaming Commission kiidab heaks sularahata makseid käsitlevad määrused


Nevada hasartmängukomisjon kiitis neljapäeval heaks kaheksa uut muudatust sularahata mängusüsteemide osas. Muudatused tehti kehtivatesse määrustesse. Sularahata optsioonide toetajad leiavad, et see muudatus on esimene samm, mis on vajalik kasiinode finantstehingute lõpuleviimiseks.

Muudatuste muudatused:

Hasartmängusätete muudatused jõustuvad kohe. Nevada kasiinod nägid muudatuste tõttu ees suuri muutusi, installides valikud, mis võimaldavad mängijatel raha deebet- või ettemakstud deebetkaartidelt mängudesse nagu blackjack ja teenindusajad kiiremini.

Muudatuste heakskiitmisel ütlesid volinikud, et nad loodavad, et see on esimene samm kasiinodes valuuta kasutamise muutmiseks elektroonilised maksesüsteemid.

Komisjon on mõnda aega kaalunud sularahata mängude mängimist, kuid selle puhkemist Covid-19, see on protsessi kiirendanud. Ettevõtted soovivad pikema aja jooksul mikroobe kandvat sularaha asendada palju puhtamate võimalustega.

Mitmed ettevõtted on sellega valmis sularahata tehnoloogia hasartmängutööstusele, sealhulgas NRT Technology Corp., Scientific Games, Everi Holdings ja IGT. Sellised süsteemid kiideti heaks ka kohtumisel.

Mis tahes muudatustega hasartmängude regulatsioonis on vastuseis. Sularahata süsteemide osas tunnevad vastuseisjad muret, et juurdepääsetavuse tegur muudaks sundmängijate mängimise liiga lihtsaks.

Volinikud leppisid kokku, et lasevad sularahata makseviisidel edasi liikuda, kuid teatasid ka, et nad ootavad, et need hõlmaksid muudatusi enese välistamine ja enda seatud piirid, näiteks tehingute sageduse ja summaga.

AGA aruanne:

Määruste muudatus saabub ajal, mil Ameerika mängude ühing avaldas aruande sularahata süsteemide kohta. Rühm on juba mõnda aega keskendunud digitaalmaksetega tööstuse edendamisele. AGA sõnul aitab see võimalus tööstusel liikuda 21. kategooriassest sajandil ning aitab tugevdada regulatiivseid ja vastutustundlikke mängumeetmeid.

AGA president ja tegevjuht Bill Miller juhtisid tähelepanu sellele, et kuna pandeemia on endiselt probleem, on nüüd tähtsam kui kunagi varem edendada selliseid jõupingutusi, et tagada klientidele mugav maksevalik külastades.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga