Nevada Gaming Board hakkab lubama teatud kasiinodes 100% mahtu.


Sel nädalal andis Nevada mängujuhtimiskeskus Wynn Resortsile täieliku nõusoleku oma mängupõranda 100-protsendiliseks avamiseks. Nagu paljud teised, pole ka kasiinooperaator COVID-19 pandeemia tõttu suutnud teenuseid täisvõimsusel pakkuda. Wynni jaoks on operaator selle nädalavahetuse seisuga vaktsineerinud 88% oma töötajatest ja see oli piisav täituvuse taseme ja füüsilise distantsiprotokollide leevendamiseks.

Täielikult töökorras

Wynn Las Vegasil ja Encore Las Vegasel lubatakse mõlemal töötada täisvõimsusel. The pleksiklaasist eraldajad mis kunagi mänguautomaatide juures seisis ja lauamänge saab eemaldada. Ettevõtte sõnul peavad töötajad ja külalised ikkagi järgima riigi ohutuse ja tervisekaitse juhiseid. See hõlmab maskide kandmist.

Ettevõte on töötanud kiiresti töötajate vaktsineerimise nimel ja ületanud isegi riigi koguarvu. Esmaspäeval oli riik vaktsineerinud ainult umbes 46% 16-aastastest või vanematest isikutest osariigis.

Wynn otsustas kasutada julgustustaktikat, et näha, kuidas enamik töötajaid vaktsineeritakse. Nad jagasid videoid, mis näitasid vaktsiini eeliseid, ning pakkusid kliinikuid, kus töötajaid saaks kohapeal vaktsineerida. Ettevõte pani paika ka uue standardi. Iga töötaja, kes pole vaktsineeritud peab sooritama iganädalase testi et näha, kas neil on viirus. See tuleb töötaja kulul.

Clarki maakonna muutused

Nevadas Clarki maakonnas on kasiinode põrandad heaks kiidetud ka suurema täituvuse jaoks. Ametnikud teatasid, et laupäeval võivad toimumispaigad seda teha kasv 50% -lt 80% -le. Nevada kuberner Steve Sisolak soovib, et riik saavutaks juuniks sajaprotsendilise võimekuse.

Pole selge, kas Clarki maakonna mängurajatised suudavad tegevuspiirangud kõrvaldada. Aprilli lõpus anti välja teade, milles öeldi, et mängude kontrolliamet võib loobuda piirangutest litsentsiomanikele, kes on töötajate vaktsineerimiseks teinud mõõdetavaid samme.

Operaatorid Las Vegases ja mujal on võtnud meetmeid, et julgustada kõiki töötajaid vaktsineerima. Iga operaator suhtus protsessis erinevalt. Wynni jaoks nõudis see töötajate testimist, kui nad polnud vaktsineeritud. The testimise maksumus on üks põhjus, miks töötajad jätkaksid vaktsineerimist.

Cosmopolitani jaoks otsustas koht proovida teistsugust taktikat. Vaktsineeritud töötajad saada rahalist boonust. Stiimuli pakkumine on üks viis, kuidas mitmed ettevõtjad otsustasid proovida töötajaid vaktsineerida.

Üldiselt soovivad paljud töötajad vaktsineerida lootuses, et asjad normaliseeruvad pigem varem kui hiljem. Huvitav on näha, kuidas Wynn maksab 100% -lise võimsusega. Kas piirangute kaotamine kas näete rohkem mängijaid piirkonda sõitmas, et nautida kasiinomänge, einestamist ja meelelahutust?