Nevada baarid sulguvad COVID-19 spikritest


Nevada osariigi valitsusjuht Steve Sisolak on välja andnud direktiivi, mille kohaselt suletakse lõviosa riigi piiratud mängutööstusest vahetult enne reede südaööd.

Ligi 2000 mängukohta kogu osariigis koos 15 või vähem mänguautomaati mõjutab Silver State’i ettevõtte taasavamiskava tagasivõtmine. Lisaks peavad baarid ja restoranid sulgema oma baaripiirkonnad ning nende söögikohtade mahutavus on piiratud 50 protsendiga. Kuna paljudes kasiinobaarides on baaripõhised mängud, peavad nad ka sulgema.

Ülepinge hoiatus:

1. ametiaja demokraatliku kuberneri sõnul tuli korraldus pärast arutelusid osariikide ja föderaalsete tervishoiuametnikega, hoiatades, et COVID-19 juhtumite arv võib suureneda.

„Arutades Nevada andmeid ja kasutades juhistena teiste osariikide andmeid, soovitasid föderaalsed esindajad, et kui Nevada ei võta kiireid poliitilisi meetmeid COVID-19 leviku tõkestamiseks kogu meie osariigis, tõenäoliselt varsti ebakindlas seisundis kus haiglad on lähitulevikus patsientidega ülekoormatud, ”ütles Sisolak reedese uudistesaate kohaselt.

Sisolak ütles ka neljapäevasel pressikonverentsil, et baarid teatud maakondades, sealhulgas Washoe (Reno) ja Clark (Las Vegas), kuulub “kindlasti” nende hulka, keda uus kord puudutab. Ja et nad suletakse tänu “liigne mittevastavus”Riigi koronaviiruse tervise- ja ohutusprotokollidest ja juhistest, mida baariettevõtted ja kliendid hiljuti eksponeerisid.

Mittevastavus:

Väidetavalt tekkis baaridega seotud mure pärast inspektsioonide läbiviimist Nevada OSHA inspektorid, kes selle leidsid vähem kui 50 protsenti vaadeldud baaridest järgiti riigi väljaantud tervishoiu- ja ohutusjuhiseid.

Tervise- ja inimteenuste osakonna reedel oma veebisaidile postitatud andmete kohaselt oli Nevada suuruselt teine igapäevane teravik, lindistamine 1004 uut COVID-19 juhtumit ja 8 täiendavat surma, vahendab Las Vegas Review-Journal.

Maavanem tuletas riigi kodanikele meelde, et neil on “kodus turvalisem” ja kui nad peavad julgustama, neil on maske turvalisem kanda, sotsiaalse distantseerumise harjutamine ja nende pesemine.

“Maskid ei ole partisanid, nad pole poliitilised, nad ei ole nali, nad pole naljakad, need pole asjad, mida inimesed käivad sotsiaalmeedias ja teevad igasuguseid kommentaare ja naljakaid nalju ja arvavad, et nad oled armas, ”ütles Sisolak. “Inimeste maskeerimata jätmine maksab elusid, ”Nagu teatas uudistesait The Nevada Independent.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga