NetEnt vabastab uue kuriteokapi Cash Noire’i


Rootsi arendaja NetEnt teeb mängijatele väljakutse aidata detektiiv Tom Flintil lahendada patused Green Ace mõrvad oma viimases mänguväljaandes Cash Noire, kus valitseb kriminaalne allilm ja õigete tõendite kogumine toob kaasa suuri võite!

5-osaline, 4-realine videopesa koos 1024 võimalust võita, on seatud kuritegevuse nakatunud San Cayetano tänavatele ja näeb NetEnti enda funktsiooni Avalanche naasmist, mis algselt debüteeris arendaja Gonzo Questi pesas, mis avati 2019. aasta suvel.

Laviini funktsioon:

Esitatud koos keerdumisega eemaldab uuenduslik mehaanik rullides võidusümbolid maandudes, andes ruumi uutele langeda tühjadesse kohtadesse, samas kui juhuslikeks sümboliteks muutuvad mõistatussümbolid võimaldavad veelgi suuremaid võite.

Samal ajal tekitavad lisakinnitused, mis käivitatakse vihjete kogumisega, põnevust, kui mängijad võistlevad läbi peamise kahtlusaluse Linna tagaajamise kaart püüdes progressiivseid kordistajaid lahti võtta.

Peetumispotentsiaal:

Kommenteerides uut mängu, NetEndi kommertsjuht Andy Whitworth, kasutas ametlikku pressiteadet, et öelda …

“Cash Noire ™ on mehaaniliselt haarav mäng, mis on loodud mõrvamüsteeriumi taustal ja jätab mängijad oma kohtadele.

„Koos Avalanche ™ ja a tugev funktsioonide komplekt mis on seotud kuriteo lahendamisega, mängul on tohutu kaasamise ja hoidmise potentsiaal ning loodame, et seda saavad nautida väga paljud mängijad. ”

Kõigi laiendavate funktsioonide kõrval pakub Cash Noire auväärset 96,06 protsenti RTP samuti selle muljetavaldav 1024 betways, et parandada mängijate ootust.

Evolutsiooni pakkumine:

Seotud uudistes Rootsi Evolution Gaming Group AB on esitanud pakkumise NetEnt AB ostmiseks 19,6 miljardi Rootsi krooni (2,12 miljardi dollari) eest, pakkumise, mille on mänguhiiglaste direktorite nõukogu teada andnud soovitatav aktsionäridele.

Pakkumise vastuvõtuperiood, mis Evolutioni kohaselt ei suurene, on algavad 17. augustil 2020 ja aegub 26. oktoobril 2020 või selle paiku.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga