NetEnt tugevdab DraftKingsi partnerlust


Rootsi online-kasiino tarkvaraarendaja NetEnt on laiendanud oma partnerlust DraftKings Inc.-ga (Nasdaq: DKNG), pidades kinni plaanist suurendada oma kohalolekut USA-s.

Pärast 2019. aasta augusti lõpus esietendas Bostonis asuv spordiennustusettevõte laias valikus oma videomänge ja lauamänge New Jersey reguleeritud turg, näeb tõhustatud koostöö peagi ette, et arendaja lisatasu pakutakse operaatori kiiresti kasvavale online-kasiinole Pennsylvanias.

“DraftKingsi suurus ja turuosa teevad selle turule toomise üheks olulisemaks.”

Stockholmi peakontoriga ettevõte on allkirjastanud ka lepingu oma mängude otseülekande tegemiseks DraftKingsiga USA Lääne-Virginia osariigis, eduka käivitamise korral laienemisega uutesse jurisdiktsioonidesse.

USA idaosa turuosa:

See pole NetEnt’i esimene kord siseneda USA idaosariigi äsja reguleeritud turule, olles teinud koostööd GVC Groupi ja MGM Resorts-i toetatud iGamingi operaatoriga BetMGM septembril. See tehing tähistas esimest korda, kui ettevõtte sisu on saadaval Lääne-Virginia turul, mis kiitis iGamingi heaks 15. juulil 2020.

Tänu viimasele kokkuleppele saavad USA kahe idaosa osariigi mängijad peagi juurdepääsu paljudele populaarsetele tiitlitele nagu Divine Fortune, Gonzo’s Quest ja Starburst, aga ka erinevatele NetNeti lauamängudele.

Oluline käivitamine:

Tõhustatud partnerlust kommenteerides on Ameerika Ühendriikide kaubandusasjade asepresident Brian Kraft ütles ettevõtte pressiteates …

„DraftKingsi suurus ja turuosa teevad selle turule toomise üheks olulisemaks.

“Oleme uhked, et laiendame oma suhteid nii tuntud operaatoriga ja ootame põnevusega edu, mille oleme seni koos saavutanud. Oleme põnevil, et uutesse jurisdiktsioonidesse sisenedes on pardal nii tuntud operaator. “

„Ülemaailmselt hinnatud portfelliga“ NetEnt on alates selle käivitamisest juulis 2019 saanud tipptarnija nii New Jerseys kui ka Pennsylvanias, kus Pennsylvania Gaming Control Board (PGCB) andis selle NetEnt Americas LLC kaudu iGamingi litsentsi. USA tütarettevõte märtsis 2019.

Viimased lepingud DraftKingsiga kinnitavad veelgi tarnija mainet turuliidrina, kuna rohkem USA osariike näeb veebimängude legaliseerimist silmas.

Live-kasiino vertikaalne:

Vahepeal on pärast tehnilise integreerimise lõpuleviimist NetEnt’i live-kasiinomängud mängijatele kättesaadavaks tehtud Svenska Spel Sport & Casino kaudu. Skandinaavia riigi suurimatel operaatoritel on nüüd juurdepääs pakkuja teenustele Auto ruleti stuudio, Blitz Blackjackja Täiuslik Blackjack mänge, suurendades NetEnt’i olemasolu reaalajas kasiinoturul.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga