NetEnt sõidab seitsmes meres uues pesas


Lisaks partnerlusele BetMGM-iga Lääne-Virginia äsja reguleeritud veebiturul on NetEnt välja andnud ka oma viimase pealkirja Rage of the Seas, piraaditeemalise seikluse, mis on täis rohkelt buccaneereid ja põnevate funktsioonide aardekirst.

5-rull, 4-rida keskmine volatiilsus videopesa on seatud koljude, rippuvate laternate ja vihase ilmega kalapaariga kaunistatud puidust piraadilaeva tagumisse otsa. Mängijad leiavad ka, et kui funktsioonid on mängus, liigub laev ekraanilt eemale, andes neile parema ülevaate laevast koos piraatkahuritega.

Funktsioonide pakitud:

Laienevate rullidega Mererullid suudab luua kuni 5488 betwayd ning võidupotentsiaali suurendamiseks on rikkalikult levivate metsikute ja virnastatud metsikute ning väikeste ja suuremate rullide versiooniuuendustega.

Topeltkordaja, Casino Extra Spins ja Extra Spins on samuti osa põhimängust, kusjuures viimased kogutakse Scattersi kaudu või kõigi alade avanemisel. Funktsioon Extra Spin on varustatud ka a topeltkordaja, mis on sama mis baasmängus. Need funktsioonid aitavad luua mängijatele kogu seansi vältel tegevusterohke kogemuse.

NetEnt’i kommertsdirektor, Andy Whitworth, kommenteeris uut pressiteadet ettevõtte pressiteates öeldes:

“Rage of the Seas on üks kõige rohkem funktsioonidega laetud pealkirjad meie portfellis. Oleme viinud mängimise järgmisele tasemele, säilitades samas tuttavuse taseme, nii et mängijatel on seda lihtne kohe jälgida.

“Mängu klassikaline teema ja tippkvaliteetne graafika loovad tegevuse mängimiseks täiusliku keskkonna, muutes selle suurema kaasamise ja säilitamise potentsiaaliga pesaks.”

NetEnt annab traditsioonilisele piraatteemale uue ilme, mis sobib mängu põnevuse ja a-ga 96,04 protsenti RTP, luues kogemuse, mis sobib hästi mitmekesise demograafia ja eelistuste jaoks.

BetMGM-i tehing:

Stockholmi peakontoriga arendaja teatas hiljuti, et on teinud koostööd GVC Group ja MGM Resortstagatud iGamingi rühm BetMGM tehingus, mille kohaselt ta käivitab oma auhinnatud mängud Lääne-Virginias, kus 15. juulil 2020 avati uksed veebikasiinodele.

NetEntile anti ajutine litsents USA idaosa osariigi reguleerivatelt asutustelt, kus BetMGM varsti arendaja sisu käivitab. Saab olema esimene kord arendaja rahvusvaheliselt tuntud sisu on kättesaadav ühel USA peamisel turul.

Strateegiline kokkulepe järgneb Rootsi tarnija tugevale kasvuperioodile USA-s, pärast hiljuti teatatud kolmekohalise kvartalimängude brutotulu suurenemist nii New Jersey kui Pennsylvanias.

USA edu:

NetEnt kaubandusasjade asepresident Ameerikas, Brian Kraft ütles …

„BetMGM-i kiire edu USA-s on olnud muljetavaldav ja ei näita aeglustumise märke, mistõttu on see meie ettevõtte jaoks oluline jätkata laienemist kogu riigis.

Tänu kohalike mängude tugevale toimimisele on USA nüüd NetEntile peamine tulude tõukejõud ja loodame teha koostööd BetMGM-iga, et kiirendada meie mõlema ettevõtte kasvu. “

BetMGM Gaming asepresident omalt poolt, Matthew Sunderland, ütles …

“Oleme juba näinud suur edu NetEnt-sisuga New Jerseys. Nende meeskond saab tõesti aru, mis mängukliente köidab, ja ma olen kindel, et see on suur eelis, kui tugevdame oma olemasolevat kasiinopakkumist Lääne-Virginias. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga