NetEnt läheb PlayLive’iga otseülekandele! Pennsylvanias


Parima hinnanguga tarnija NetEnt on Pennsylvania osariigis tänu partnerlusele The Cordish Companyga. Tarnija pakub nüüd populaarse sisu kogumist operaatori online-kasiino PlayLive! Kaudu. Tehing sisaldab kvaliteetseid pealkirju nagu Starburst ja Divine Fortune.

Tugev turupositsioon

PlayLive! esmakordselt käivitati augustis, saades esimeseks veebimängusaidiks, mis on heaks kiidetud, enne kui sellega seotud füüsiline koht on avatud. Osariigi kasiinodelt nõutakse veebimänguteenuste osutamiseks füüsilist kohalolekut. Sest Cordishi ettevõttedaastal avavad nad maismaa kasiinosid Philadelphia ja Pittsburgh. Neid kohti ehitatakse alles.

NetEntil on Pennsylvanias nüüd veelgi tugevam turupositsioon, kus brändi mängud on osutunud mängijate seas suureks hitiks. See oli eelmisel aastal, kui tarnija läks osariiki elama.

NetEnt’i ameerika asepresident Brian Kraft kommenteeris uut turule toomist, öeldes: „PlayLive! on Pennsylvania veebiturul suur kandidaat ja oleme uhked, et toetame The Cordish Companysid selle uue ettevõtmisega. Meie lauamängude ja kasiinoportfelli mitmekesisus pakub kõigile midagi, aidates operaatoril müüa oma olemasolevale maismaale mängijatele ja meelitada uut publikut.

PlayLive! Turunduse asepresident Brian Uran kommenteeris samuti, öeldes, et kuna NetEnt oli üks esimesi tarnijaid, kes Pennsylvania osariiki elama asus, on ettevõtte portfell võrgusektoris konkureerimiseks hädavajalik. See oli PlayLive’i prioriteet! kaubamärgiga partneriks.

Pennsylvania mängijad saavad NetEnt’i sisu nautida külastades PlayLive! lauaarvuti, Androidi või iOS-i seadmete kaudu.


võrgus kasiinonetentpennsylvania võrgumängeLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga