NetEnt kuulutas välja Mega Fortune slotimängu suure võidu


Stockholmis asuva Svenska Spel Sport & Casino mängija on võitnud NetEnti populaarse veebisängu Mega Fortune mängimisel rekordilise jackpoti auhinna. Õnnelik mängija logiti saidile sisse 27. juunil, kui võideti jackpot väärtuses 28 miljonit Rootsi krooni! USA dollarites võrdub see pisut üle kolme miljoni dollariga!

Väljamakse oli suurem kui operaatori eelmine jackpoti rekord, 2,5 miljonit Rootsi krooni. See jackpot võideti nädal enne slotimängu Mega jackpot Mega Jackpot võitu.

Suur võit:

Mega varandus on teada, et maksab välja elumuutvad jackpotid mängijatele, kes asuvad kogu maailmas. 2012. aastal turule tulnud tiitel on mängijate lemmik, kuna see pakub regulaarselt kuue ja seitsme numbri jackpotti.

NetEnti kommertsjuht Andy Whitworth kommenteeris uut võitu, öeldes: „Meie ülemaailmsed jackpotimängud purustavad kogu maailmas jätkuvalt rekordeid ja oleme uhked, et võitsime mängijatele Mega Fortune’i kaudu selliseid monumentaalseid võite. Loodame tulevikus latti veelgi suuremate jackpottidega tõsta ”.

Mängu uurimine:

Mega Fortune on mängija lemmik mitmel põhjusel, sealhulgas ülbe teema. Mäng pakub mängijatele sissevaate rikaste ja kuulsate ellu. Keerake rullides täis rahaklambreid, sõrmuseid, limusiine, kellasid, võitu ja palju muud.

Uuenduslik pealkiri sisaldab täiendavaid keerutusi, metsikuid asendusi, hajuvusvõite ja a kolmekordne jackpoti boonusmäng. Kunagi ei või teada, mis selle põneva pealkirja rullimisel keerleb.

New Release Cash Noire:

Suur võit edasi Mega varandus tuleb alles mõni päev pärast seda, kui arendaja teatas uue veebipõhise mängu väljaandmisest pealkirjaga Cash Noire. Selles uues mängus peavad mängijad abistama Detektiiv Tom Flint lahendada Green Ace mõrvad. Sellel pesal on kindlasti ainulaadne teema ja kui õigeid tõendeid on kogutud, saavad mängijad rullidel võidu panna! Selles mängus on 1024 võiduvõimalusi, samuti spetsiaalne laviini funktsioon.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga