NetEnt AB on suunatud Evolution Gaming Group AB poolt


Evolution Gaming Group AB on teadaolevalt esitanud umbes 2,12 miljardi dollari väärtuses avaliku pakkumise, mille tulemusel ta omandab täielikult Stockholmi börsil noteeritud online kasiino mängude arendaja NetEnt AB.

Reutersi uudisteteenistuse raporti kohaselt näitas Rootsi uuendaja, et kavandatud kokkuleppe kohaselt peaks ta maksma investoritele umbes 8,56 dollarit iga omandatud NetEnt AB aktsia eest, mis tähendaks 43% lisatasu, mis põhineb rivaali teisipäevasel sulgemishinnal.

Jagage magusainet:

Reuters teatas, et Evolution Gaming Group AB teeb samuti ettepaneku anda NetEnt AB tagatisaktsionäridele 0,14306 oma aktsiat iga mahalaaditava aktsia kohta ja usub, et täidetud leping võimaldaks sellel suurendada oma aktsiate väärtust -. – realiseerida iga – aastased kulude kokkuhoid. – 33,82 miljonit dollarit.

Positiivne vastus:

Evolution Gaming Group AB ja NetEnt AB arendavad ja litsentsivad iGamingi operaatoritele mitmesuguseid veebikasiinomänge, näiteks videolõike ümber maailma samas kui Reuters teatas, et mitu suurt investorit omades umbes 45% viimase aktsiatest on teada, et on juba põhimõtteliselt nõustunud selle pakkumisega nõustuma.

Ameerika võimendus:

NetEnt kasutas oma ametlikku pressiteadet (pdf), et selgitada oma pakutud kosilase pakkumise hinda ei suurendata veelgi kuni investoritele antakse kuni 26. oktoober otsustada, kas nõustuda. Ettevõtte esimees, Mathias Hedlund, täpsustades, et ühendatud üksus saaks oma ulatust märkimisväärselt suurendada, et luua “reaalajas ja teenindusaegades juhtiv online-kasiinotoodete tarnija” ja omada “märkimisväärsed võimalusedOma positsiooni suurendamiseks tärkava iGamingu turul Ühendriigid.

Teadaolevalt loe Hedlundi avaldust …

„Evolution Gaming Group AB positsioon live-kasiinos koos meie enda positsiooniga online-teenindusaegades looks ettevõtte, millel on hea positsioon olulise turuosa võtmiseks. ”


igaminglive kasinounited statesstockholmnetent abevolution mängurühm abmathias hedlundLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga