Neon 2077 (video pesa) firmalt OneTouch Technology Limited


Kaks kuud pärast Wild Sorcery videopiltide ja mobiilisõbralike kasiinomängude arendaja OneTouch Technology Limited turuletoomist on nüüd tagasi tulnud, et teatada oma uue viie rulli ja 25-palgalise Neon 2077 avansi debüüdist.

Mani saarel asuv uuendaja kasutas European Gaming Media and Events avaldatud lühikest neljapäevast pressiteadet, et kirjeldada oma viimast väljaannet kui futuristlikku pakkumist, mille eesmärk on pakkuda huvilistele „pilguheit tulevikku“.

Turse valik:

OneTouch Technology Limited vastutas juba selle eest üle 20 veebikasiino mängude portfell nagu selle viie- ja 20-palline liin Õnne Lõvi video pesa, aga ka selle klassikalisi lauapealkirju, mis hõlmavad Baccarati ülem komisjon puudub ja High Hand Hold’em pokker leiutised. Firma teatas sellest Neoon 2077 tuleb komplektivälismaailma graafikaJa peaks eriti meeldima neile, kellel onarmastus tehnoheliefektide vastu“Või tahaks teid transportida” pakitud futuristlikku universumisse uue ajastu teemalised sümbolid. ”

Ergutav tegevus:

Arendaja teatas, et Neon 2077 vaidlustab konkurentideboonussümbolite sobitamiseks mis tahes sümbolitega selle kohal” Samas kui põhirulli toorikud võivad olla hõivatud sarnaste ikoonidega. Selles väideti, et selline „boonusrullide sümboleid loetakse ka mängusümboliteksJa saab mängijatele esitadamitu võimalustTulusate võitude tagamiseks, kui need kombineeritakse.

Silmapaistev profiil:

Ollie CastlemanOneTouch Technology Limited turundusjuht kasutas pressiteadet, kuulutades, et tema firma „on kiiresti saamas üheks kõige usaldusväärsemaks ja tunnustatavamaks tarnijaks”Ja on hiljuti tindiga liitnud liitlasi, kes on oma uuendused integreerinud sarnaste saitide saitidele Jazz-mängulahendused ja EveryMatrix Tarkvara Limited.

Loe Castlemani avaldust …

Otsime alati, et lükata teenindusaegade uuenduste osas piire ja oleme seda demonstreerinud koos Neon 2077-ga. See viimane mäng meeldib kindlasti nii traditsioonilistele mängijatele, kes armastavad möödunud ajastust pärit neoonteemasid, kui ka mängijatele, kellele meeldivad seltskonnamängud ja kõrgelt arenenud teenindusajad. ”


video sloteverymatrix tarkvara limitedonetouch technology limitedollie castlemanlucky lionjazz mängulahendusedbacarat ülim ei komisjonitasu suur käsi hold’em pokerwild nõidus 2077Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga