Neli Oklahoma hõimu esitavad föderaalse kohtuasja


Ameerika Oklahoma osariigi neli suurimat kasiinot opereerivat hõimu on väidetavalt esitanud föderaalse kohtuasja, mis taotleb mängude kehtetuks tunnistamist. Juunis on Comanche Nationi ja Otoe-Missouria hõimu abil riigi kuberneri tindiga liitunud riigi kuberner.

Associated Pressi uudisteteenistuse laupäevase raporti kohaselt esitas Chickasaw Nation, Citizen Potawatomie Nation, Cherokee Nation ja Choctaw Nation hagi USA-s Columbia ringkonna ringkonnakohtule möödunud nädala lõpus ja taotleb kohtuotsust, mis USA siseministeerium rikkus föderaalseadusi, sanktsioneerides hiljem need kaks lepingut.

Volitus ületatud:

Associated Press teatas, et vastuolulised kompaktid pidasid läbirääkimisi Oklahoma kuberner Kevin Stitt ja pidid lubama Comanche rahvas ja Otoe-Missouira hõim hakata pakkuma spordiennustusi lisaks maja pankade kaardi- ja lauamängudele, näiteks blackjack ja rulett. Siiski Oklahoma ülemkohus Väidetavalt tühistas need tehingud hiljem seetõttu, et neid ei olnud varem seadusandjate koosseisu pandud Oklahoma Esindajatekoda ja Oklahoma osariigi senat.

Oluline arutelu:

Väidetavalt kinnitavad nelja hõimu kohtuasjad, et kaks kompakti on juba kuulutatudkehtetu Oklahoma seaduse järgiJa nüüd tuleb nende föderaalse legitiimsusega tegeledaet vältida India hasartmänge reguleeriva seaduse terviklikkuse kahjustamist. ”

Teadaolevalt lugege nelja hõimu avaldatud ühisavaldust …

Hõimud esitasid selle hagi, et kaitsta India hasartmängude reguleerimise seaduse kehtestatud raamistikku ja selle alusel läbiviidud hõimuoperatsioone. ”

Oluline solidaarsus:

Matthew Morgan, nõukogu esimees Oklahoma India Gaming Association, teatas Associated Pressile, et tema rühmitus toetab Chickasawi rahvas, Citizen Potawatomie Nation, Cherokee rahvas ja Choctaw Nation tänu sellele, et ta usub Stitt ületanud oma autoriteedi Comanche Nationi ja Otoe-Missouria hõimuga tehingute kokkuleppimisel.

Teadaolevalt loe Morgani avaldust …

„Nagu me oleme algusest peale öelnud, kuberner Stitt Kunagi polnud neil mängulepingute sõlmimiseks seaduslikku volitust. On kurb, et kuberner Stitt on hõimude valitsused sellele positsioonile seadnud. ”

Laastav otsus:

Associated Press teatas, et seda on Stittile olnud halb suvi kuna ta kaotas hiljuti föderaalkohtus pikaajalise vaidluse selle üle, kas 15-aastane mäng kompaktselt tema riik, mille tint koos Cherokee, Choctaw ja Chickasaw Nationiga 2004. aastal oli sisaldanud automaatsed ümberminekuklauslid.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga