Negatiivsed uudised tabasid Melco Resorts and Entertainment Limitedi


Kuulus finantsteenuste firma Moody’s Investors Service Incorporated hoiatas, et Aasia kasiinooperaator Melco Resorts and Entertainment Limited võis järgmise kaheteistkümne kuni 18 kuu jooksul suurendada oma konsolideeritud võlga umbes 14,7%, ületades 7 miljardit dollarit.

Inside Asian Gamingu aruande kohaselt tegi Ameerika hiiglane eile ennustuse, andes samal ajal kasiinoettevõtte Melco Resorts Finance Limited tütarettevõtte poolt pakutava uue 250 miljoni dollari suuruse võlakirja pakkumise “Ba2” reitingu. Allikas täpsustas, et see ettepanek peaks tulema maksma 2029. aastal ning selle tulud on ette nähtud selleks, et aidata Dreams City Macau, Studio City Macau ja Altira Macau kohtade taga oleval operaatoril maksta osa oma olemasolevatest kohustustest.

Letargiline tõenäosus:

Optimistliku hinde väljaandmisel Moody’s Investors Service Incorporated väidetavalt ületas tema valduses oleva vara jooksvat väärtust Melco Resorts and Entertainment Limited enne kui teatati, et ettevõtte võla ja kasumi suhe võib hiljem sel aastal tõusta kümnekordseaeglane rahavoog ja kavandatud kapitalikulutused.“Selle lõpliku komponendi ja finantsteenuste osas väitis väidetavalt, et Küprosel asuva unistuste City of Dreams Vahemere piirkonna arendamisega seotud kulud koos 1600-toalise Studio City Macau kavandatava 1,4 miljardi dollari laiendamisega kaasnevad kulud”tõenäoliselt põhjustada negatiivset vaba rahavoogu sellel perioodil.

Kuuldavasti luges Moody’s neljapäeva prognoosi Incorporated Investors Service…

„Ülaltoodud ootusi arvestades prognoosime, et Melco Resorts and Entertainment Limited korrigeeritud võlg kasumile enne intressimakse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni tõuseb 2021. aastal umbes kümnekordne või kõrgem enne 2022. aastal umbes viiekordset kuni kuuekordset paranemist ja 2023. aastal umbes neljakordset paranemist. “

Ebamäärasuse järgimine:

Väidetavalt langes Melco Resorts and Entertainment Limited kasum enne intresse, makse, amortisatsiooni ja amortisatsiooni üheksa kuu eest septembri lõpuni üle 118% aastases võrdluses puudujäägini 221 miljonit dollarit koroonaviiruse pandeemiaga seotud tegurite tõttu. Lisaks väitis Moody’s Investors Service Incorporated väidetavalt, etmärkimisväärne risk“oma võimendusprognoosidele”arvestades ettevõtte tulude taastumise tempo ja ulatuse püsivat ebakindlust‘ ja see ‘pikaajaline nõrkus operatsioonides“võib viia kasiinooperaatori postitamiseni”suurem negatiivne vaba rahavoog ja suurem võla võimendus.

Pimeduse tekitamine:

Seotud uudistes ja GGRAsia teatas, et Moody’s Investors Service Incorporated kasutas teise neljapäeva märkust investorite hoiatamiseksolukorra halvenemine“Malaisias koronaviiruse osas ja et see praegune olukord võib osutuda”krediit negatiivne“Aasia kasiinofirmale Genting Malaysia Berhad. Finantsteenuste hiiglane andis väidetavalt käimasoleva Resorts World Gentingi arenduse taga oleva operaatori muudetudBaa2 negatiivne“hinnang, kinnitades lisaks, et pandeemia võib”rööbastelt maha“ettevõtte tulevane taastumine ja süvendab selle arengut”niigi nõrgad krediidimõõdikud“.

Koroonaviiruse probleem:

Genting Malaisia ​​Berhad hiljuti väidetavalt teatas, et see vähendab operatsioone oma lipulaeval Kuurordid World Genting pärast uue koronaviirusega seotud liikumiskontrolli korralduse kasutuselevõttu kuus Malaisia ​​osariiki. Moody’s Investors Service Incorporated väitis väidetavalt, et see turg moodustab umbes 34% kasiinoettevõtte tuludest ja et mis tahes edasised häired võivad näha selle turgu. “finantsvõimendus suureneb 2021. aastal umbes 7,3 korda.

Moody’s Investors Service Incorporatedi teine ​​neljapäevane avaldus oli väidetavalt…

“Eeldame, et Resorts World Genting võtab reisipiirangute tõttu vähem külastajaid vastu, sotsiaalse distantseerimise ja tiheduse kontrolli meetmed ning tervisekaitse ja ohutusega seotud probleemid. Malaisia ​​meelitamine Berhadi tegevuse rahavoog umbes 1,1 miljardit dollarit järgmise 15 kuu jooksul piisab hinnanguliste kapitalikulutuste ja investeeringute katmiseks umbes 3,2 miljardit dollarit ja hinnanguline dividendide väljamakse umbes 644 miljonit dollarit. ”