Nebraskas käivitasid kasiinokampaaniad


Ameerika Nebraska osariigis on teadaolevalt käivitatud kolmik signatuuriarendust, mis võib peagi anda kohalikele valijatele võimaluse otsustada, kas legaliseerida kasiinode hasartmängud.

Kohaliku ringhäälinguorganisatsiooni KPTM-TV teisipäevase raporti kohaselt korraldab kampaaniaid grupp, kes nimetab ennast Nebraskas Hoidke raha kinni ja püüab koguda piisavalt nimesid, nii et jurisdiktsiooni eelseisva novembri hääletusvoor korraldaks kolm põhiseaduse referendumit.

Keeldude ümberpööramine:

Ringhäälinguorganisatsioon teatas, et esimesena nimetatud petitsioonidest palutakse luba küsida valijatelt nõusolekut olemasoleva üleriigilise keelu muutmiseks, et tuua õnnemänge, näiteks teenindusaegu Nebraska kogukondades juba tegutsevate ratsutamisrajatiste juurde Hastings, Lincoln, Suur saar, Columbus, Omaha ja Lõuna-Sioux linn.

Valvekoera moodustamine:

KPTM-TV teatas, et teises kampaanias taotletakse õigust saada valijate nõusolek Nebraska mängude komisjon litsentsimis- ja reguleeriv asutus. Ringhäälinguorganisatsioon tsiteeris petitsiooni teksti, selgitades, et see seitsmeliikmeline organ koosneb viiest Nebraska osariigi võistluskomisjon koos kahe kuberneri ametisse nimetatud isikuga, kes kõik teenivad viis aastat.

Levy laiuskraad:

Teadaolevalt loodetakse viimase pöördumise korral küsida valijatelt luba asutamiseks maksurežiim kavandatud hõimudeta kasiinorajatiste kohta, mille korraldajad maksaksid 20% -line tollimaks nende iga-aastaselt hasartmängutulult. Ringhäälinguorganisatsioon täpsustas, et lisaks sellele nõuab see ettepanek, et 75% sellest võimalikust ootamatusest läheks riigile, ülejäänud osa tuleks jätta selle maakonna jaoks, kus hasartmängusõbralik rajatis asub.

KPTM-TV teatas, et neist kampaaniatest esimene nõuda vähemalt 130 000 allkirja novembri hääletusvooru jõudmiseks koos järelejäänud paariga, mida mõlemad vajavad lisaks 85 000 nime. Saatejuht kuulutas selle välja Hoidke raha Nebraskas nüüd on kuni 2. juulini kohustuslike märkide saavutamine, lootuses aidata “Cornhuskeri riigil” realiseerida kavandatud eesmärke 85 miljonit dollarit aasta maksutuludena.

Vastamata tagastamised:

Mike NewlinKohaliku ratsanike pargi ratsutamispaiga peadirektor teatas ringhäälinguorganisatsioonile, et toetab referendumeid, kuna Nebraska kaotab maksutulu. Väidetavalt oli tema hinnangul Kesk-Lääne osariigi rahavaru on viimase 25 aasta jooksul kannatanud umbes 8,8 miljardit dollarit kuna elanikud reisivad Iowasse, kus saavad nautida tegevust alates Hard Rock Hotelist ja Sioux City kasiinodest Hard Rock International ja Penn National Gaming IncorporatedAmeristari kasiino nõukogu bluffid.

Newlin teatas KPTM-TV-le…

See on riigilt palju raha lahkuv. Kui kasiinomängud hasartmängudest mööduvad, tahaksime kehtestada 20% -line maks, 70% sellest maksust eraldataks kinnisvaramaksusoodustusfondile. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga