NBA kuulutas välja uue kihlveoülekande NBABet Stream


NBA on juba mõnda aega tegutsenud, kasutades oma Orlando mulli, et hooaega Covid-19 tasuta jätkata. Lisaks platsile naasmisele keskendub NBA ka spordiülekannete otseülekannete võimalustele. Liiga otsustas hiljuti rakendada midagi, mille nimi on NBABet Stream. See valik on kihlvedudele keskenduv saade, mille eesmärk on hasartmängude fännid.

Uus otseülekanne:

SVP / NBA fantaasia- ja mängujuht Scott Kaufman-Ross rääkis hiljuti NBABet Streamist, rääkides alternatiivsetest ringhäälingutest ja kuidas see peaks erinema esmasest teleülekandest. Uuega NBABet Kaufman-Ross ütles, et NBA soovis pakkuda inimrühma, mis ergutaks vaatajaid kihlvedude vaatenurgast.

Saade on kerge ja lõbus, pakkudes vestluse hõlpsamat viisi mängu vaatamiseks. Selle sisuga on saade keskendunud fännidele, kes on huvitatud spordiennustustest. Panustamiskontseptsioone arutatakse show voogudena NBA sisu.

Töö Turner Sports ja Bleacher Report’iga:

Uute saadete pakkumiseks on NBA kokku pannud Turner Sports ja Bleacher Report. NBABet stream näidatakse NBA telekanal samuti rakendusest leitud. Saated on ka kohal NBA liiga pass, mis on liiga turgude voogesituse teenus.

Uue etenduse sisu loomisel pidi ühing keskenduma sihtrühmale, samuti leidma uusi võimalusi mängude põnevamaks muutmiseks. Kuna koroonaviirus on endiselt suur probleem, ei saa fännid mängudel osaleda. Liiga peab rohkem vaeva nägema, et loovust kasutataks fännide põnevusmängudele lähendamiseks uutel, ahvatlevatel viisidel.

Uus Olympic Entertainment Groupi partnerlus:

Uus saade kuulutatakse välja paar päeva pärast NBA teatas uuest tehingust Olympic Entertainment Groupiga. Uus eksklusiivpartnerlus Eesti suurima kasiinooperaatoriga leiab kontserni mitmeaastase lepingu kaudu NBA ametlikuks kihlveopartneriks.

Ida-Euroopa operaator saab seda kasutada NBA kihlvedude andmed mängude saalide ja kasiinode kaudu, mida on rohkem kui 100. Nad kasutavad andmeid ka spordikihlvedude teenuse OlyBet kaudu.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga